Pasibaisėjo „Maximoje“ parduodama mėsa – pataria visada patikrinti galiojimo laiką

Maisto kainos Lietuvoje auga itin sparčiai, o parduotuvėse mokėdami daug daugiau pirkėjai tikisi atitinkamos produktų kokybės. Tačiau net ir prekybos tinkluose, kurie vertina savo reputaciją, lentynose stovi produktai, kurių galiojimas seniausiai pasibaigęs. Prekybininkai apgailestauja ir atsiprašo pirkėjų.

Į portalo tv3.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Juozas (tikras vardas ir pavardė redakcijai žinoma). Jis pasakojo, kad per ilgas išeigines „Maximoje“ vos nenupirko lauktuvių šalto rūkymo šoninės, kurios galiojimas baigėsi jau prieš dvi savaites.

„Kaip ir daugelis, per išeigines su šeima važiavome aplankyti artimųjų kapų, susitikti su seniai matytomis giminėmis. Taip jau išėjo, kad netikėtai teko keisti iš anksto suplanuotą maršrutą ir apsilankyti svečiuose.

O kaip į svečius be lauktuvių? Lapkričio 1 d. apie pietus užsukome į Aukštadvario „Maximą“, kuri mums buvo pakeliui. Tai vienintelė didesnė parduotuvė miestelyje – gana nedidelė, bet žmonių daug, tad ir prekių pardavimas, matyt, neblogas“, – pasakojo Juozas.

Pasak skaitytojo, ieškodamas kokios užkandos mėsos skyriuje atkreipė dėmesį į šalto rūkymo šoninę.

„Bet iš karto pastebėjau, kad su ja kažkas ne taip – vakuuminės pakuotės viduje esanti mėsa atrodė kažkokia nenatūraliai pabalusi, su kažkokiomis apnašomis. Ir ką sau manote? Jos galiojimas buvo pasibaigęs net spalio 19 d. Tai beveik dvi savaites ta mėsa gulėjo lentynoje.

Tikrai ne visi atidžiai žiūri etiketes. Neabejoju, kad per tą laiką, kažkas galėjo jos ir nusipirkti. Negi taip sunku iš lentynų surinkti besibaigiančio galiojimo produktus?“ – piktinosi Juozas ir ragino kitus pirkėjus visada pažiūrėti, ar lentynose parduodamas produktas dar tinkamas vartoti.

Apgailestauja ir dėkoja

„Maxima“ Procesų ir kokybės valdymo departamento direktorė Julija Vasiljevienė apgailestavo dėl pirkėjo patirties parduotuvėje.

„Labai atsiprašome ir apgailestaujame dėl situacijos. Maisto saugos ir kokybės užtikrinimas – mūsų veiklos prioritetas. Prekių galiojimo terminus tikriname reguliariai, todėl šią situaciją laikome išskirtiniu atveju.

Apgailestaujame, kad šis konkretus gaminys laiku nebuvo pašalintas iš šaldytuvo vitrinos“, – komentavo J. Vasiljevienė.

Jos tikinimu, įmonė deda pastangas, kad panašių situacijų nebūtų: „Stengiamės, kad apsipirkimas mūsų parduotuvėse būtų malonus, o įsigytos prekės kokybiškos ir saugios vartojimui“.

Anot „Maximos“ atstovės, jei taip atsitiko, kad įsigyta prekė nebuvo kokybiška, gaminį pirkėjas gali grąžinti į parduotuvę kartu su pirkimo kvitu, kreiptis el. paštu klientai@maxima.lt pateikiant nekokybiško gaminio nuotrauką bei pirkimą įrodantį čekį arba skambinti nemokama infolinija 8800 200 50.

„Visada klientams už įsigytus nekokybiškus gaminius grąžiname pinigus. Esame dėkingi klientams, kurie informuoja mūsų parduotuvių darbuotojus apie sugedusias arba pasibaigusio galiojimo prekes, rastas lentynose“, – patikino J. Vasiljevienė.

„Sodros“ duomenimis, „Maxima“ turi kiek daugiau nei 12 tūkst. darbuotojų. Jų atlyginimų mediana yra 1037 eurai neatskaičius mokesčių (apie 714 eurų į rankas). Tai reiškia, kad pusės visų įmonės darbuotojų pajamos neviršija šios sumos, o kitos pusės yra didesnės.

Praėjusiais metais „Maxima LT“ gavo daugiau kaip 1,7 mlrd. eurų pajamų ir akcininkams uždirbo 84,7 mln. eurų grynojo pelno.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer