Ajurvedos gydytoju prisistatantis vyras lietuvėms siūlo permiegoti su juo už tūkstančius eurų: esą tik taip pavyks apsivalyti

Vienintelis ir patikimas būdas išvalyti karmą, anot Lietuvoje besilankančio Ajurvedos gydytoju prisistatančio vyro, yra sumokėti tūkstančius eurų ir permiegoti su labai šventu žmogumi – tai yra, su juo. Tokį pasiūlymą gydūnas, neva nustatantis ligas iš pulso, pateikia lietuvėms, kurios ieško sielos ramybės, nori pasisveikatinti.

Tiesa, gyduolis aplink pirštą apsuka ne tik moteris, bet ir vyrus. Kelionėn į Indiją kartu su neva Ajurvedos gydytoju išvažiavo ir vienas vilnietis, kuris išsiaiškino, kad gyduolis – tikras sukčius.

„Labas. Visiems jums, mano brangūs šeimos nariai“, – lietuviškai su savo pasekėjais sveikinasi Ajurvedos gydytoju pasiskelbęs indas Sohanas.

Ne kartą įvairiose sveikatinimosi mugėse ir renginiuose Lietuvoje dalyvavęs gydūnas atsiprašinėja turintis atšaukti savo renginį.

O prieš keletą savaičių į Indiją su Sohanu vyko ir lietuvis Žilvinas. Verslininkas tikėjosi Ajurvedos centruose išsigydyti aukštą kraujospūdį, dėl kurio vyras net buvo atsidūręs reanimacijoje. Tačiau dvasinio pagijimo kelionė su šiuo gyduoliu lietuviui pasveikti nepadėjo. Tik gerokai paplonino piniginę. Mat paaiškėjo, kad Sohanas yra ne Ajurvedos gydytojas, o tikriausias aferistas.

„Aš tiesiog nuėjau, apsiklausiau kelis kitus, vadinkim, Ajurvedos centrus, nes ten Rišikeše jų daug. Tikrai labai labai daug. Ir supratau, kad ta kaina 170 per dieną, ką Sohanas mums pasakė, yra savaitės arba 10 dienų kaina įprasta“, – pasakoja verslininkas Žilvinas Butkevičius.

Būdamas Indijoje Žilvinas išsiaiškino, kad Sohanas lupa pinigus iš savo klientų ne tik meluodamas apie gydymo Ajurvedos centruose kainą. Gydūnas apsuko ir dėl viešbučio.

„Tiesiog viešbučio administratoriaus klausiu: žiūrėkit, aš pats dirbęs tą darbą, dalinatės ar nesidalinat? Tas mik mik, jo. Nes internete booking.com to viešbučio kaina yra 2000 rupijų. Realiai, ką mums sakė – 6600 rupijų. Tai aš suprantu, kad nu ten galima tą procentą pasiimti – nu 50 procentų, 30 procentų, nu bet ne daugiau kaip tris kartus“, – sako Žilvinas.

Ir visgi gatvėmis klibinkščiuojančios karvės, bėgiojančios beždžionės ir netvarka, palyginti su tuo, kiek Žilvinas sumokėjo ir kokias paslaugas gavo Sohano suorganizuotose gydymo seansuose, yra niekis.

„Kad įsivaizduotum, ant kiek skylė tai, kad tuo pačiu rankšluosčiu tau ten prieš darant masažą nuvalo tau kojas, paskui veidą nuvalo, paskui palieka kitam žmogui. Ir ten tokia procedūra yra, kur aliejus bėga tau ant kaktos ir ten kitų žmonių plaukai prieš tai buvusių. Nu žodžiu, ten moteris tai išgriūtų iš viso, dar mums, vyrams, dar šiek tiek kita situacija. Nu žodžiu, klaiku“, – kalba Žilvinas.

Sohanas, pasak Žilvino, ne tik ėmė liaudyje vadinamus „atkatus“, bet ir trukdė verslininkui ir jo bičiuliui patekti pas tikrai gerą Ajurvedos gydytoją.

Visa šia Sohano apgaulės schema Žilvinas pasidalijo feisbuke. O tuomet ir paaiškėjo, kad Sohanas konsultuodamas ir vesdamas mokymus ne tik tokiu būdu iš žmonių bando išvilioti pinigus.

Prieš kelerius metus Sohano, kuris neva moka nustatyti ligas iš pulso, paslaugomis susidomėjo ir vilnietė Inga.

„Atsimenu, jis sako: jūs nusirenkit. Aš galvoju, jeigu tu jau esi gydytojas ir gydai iš riešo, kodėl tu tiesiog nepaimi mano rankos ir nepasižiūri iš riešo“, – pasakoja Inga.

Inga pasakoja, kad paėmęs jos riešą Sohanas pamatė, kad jos aura ir ji ypatinga, ji netgi galėtų gydyti žmones. Ir visgi po dar kelių apsilankymų ir praktikų pas Sohaną šis moteriai pareiškė, kad ji turinti rimtų problemų.

„Ale tai pagal jį turėjusi tiek vyrų. Iš kur jis apie mane tiek, kad aš turėjau tiek gyvenime tų vyrų, kas yra šiaip netiesa. Jis man sakė, kad aš esu tokia užsiteršusi, kad aš niekada gyvenime nebūsiu laiminga, niekada neturėsiu santykių, šeimos ir visi kanalai man yra uždaryti ir vienintelis būdas man yra apvalymo ritualas“, – kalba Inga.

O tas vienintelis būdas šimtu procentu padėsiantis Ingai apsivalyti, anot gydūno – užsiimti seksu su labai šventu žmogumi. Žinoma, ne už dyką.

„Jo buvo, žodžiu, pagrindinis toksai akcentas, kad tu turi susimokėti, bet tu turi sumokėti kuo daugiau tūkstančių eurų, tuo geriau. – Už seksą su juo? – Už seksą su juo arba jeigu jis ras, jam pasiseks, kažkokį šventą žmogų, ne jį, bet greičiausiai jau jis pasiaukos pats, nes jis to ritualo, jis vadina ritualu, to ritualo metu jis taip užsiterš, kad jis paskui turės valytis“, – sako Inga.

Ir nors nuo šių įvykių praėjo keletą metų, moteriai dar ir dabar koktu apie tai prisiminti.

„Aš pagalvojau vat tada, aš realiai įsiutau, nes galvoju, tu esi kaip vyras realiai šlykštus, berniukišku veidu, mažais pirščiukais, mažom rankytėm“, – kalba Inga.

„Jis toks iš kūno kalbos, iš veido, na, tikrai toksai yra charizmatiškas, patrauklus, nors dabar tikrai negaliu žiūrėti į jo veidą visiškai. Na, tokį sukuria įspūdį, kad yra prisiliesti prie jo ar turėti su juo kažkokį artimą kontaktą yra na, nežinau, didelė tokia garbė“, – pasakoja Roberta.

O tokiais prisiminimais apie Sohaną dalijasi ir kita su juo reikalų turėjusi ir gydūnui vertėjavusi vilnietė. Pasak Robertos, gyduolis su visomis moterimis dirba pagal tą pačią schemą.

„Užmezga ryšį, klausia, kaip tu gyveni, gal to pirmo kontakto metu taip gali kažkaip prieiti pažiūrėjęs į akis ar į rankas, taip maloniai nusišypsoti, paslaptingai ir pasakyti, kad žinai, tavyje kažką matau. Man irgi sakė, kad turi tokią gražią aurą. Esi angelas žemėje ir aš kaip ten angelas buvau pagalbininkė“, – sako Roberta.

O vėliau paaiškėjo, kad ir Robertai reikia apsivalyti. Sohanas ir jai užsiminė, kad vienintelis ir labai ypatingas pagalbos būdas – seksualinė sueitis.

„Aš negirdėjau jokių paaiškinimų apie jo penį ar kažkokias tai kompetencijas ar praeitus mokslus, nes nesu mačius jo diplomų, tiesą pasakius, kaip Ajurvedos gydytojo“ – kalba Roberta.

Ir visgi, anot Robertos, tokia čakrų ir karmos valymo programa pasinaudoti galėjo ne viena moteris.

„Aš tikrai neabejoju, kad taip galėjo būti, nes aš buvau vertėjos pozicijoj, netgi masažo metu aš likdavau kabinete, tai manau, kad tai tikrai galėjo būti na, jaunesnio amžiaus moteris, kurios jam irgi patrauklios. Tikrai netikėčiau, kad vyresnio amžiaus“, – teigia Roberta.

Sohanas yra dalyvavęs tokiuose renginiuose kaip Kauno sveikatos mugė, festivalyje „Masters of calm“ ir kituose renginiuose. Turėjo ir savo puslapį „Soham Veda Lietuva“, bet į jį parašius žurnalistams ir pasidomėjus gydūno praktika, liko tik latviškas jo variantas – lietuvišką kaipmat ištrynė. Tiesa, šis gydūnas gyvena Latvijoje kartu su savo žmona.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer