Pasidalijo pribloškiančiu mamos laišku apie naują tvarką mokyklose: „Esu pakraupusi“

Švietimo reformos kai kuriems jau kelia siaubą. Žurnalo „Reitingai“ redaktorius Gintaras Sarafinas pasidalijo vienos mamos laišku, kuriame ji teigia esanti pakraupusi nauja tvarka.

Pasak G. Sarafino, šaunu, kad Seimo nariai renkasi į neeilinę sesiją, nes reikia kelių skubių sprendimų.

„Galima rinktis: galbūt reikėtų įvesti naują mokestį šeimoms, o gal geriau tiesiog pakeisti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pavadinimą. Žvelgiant į jos darbus, labiausiai tiktų šis – Ne švietimo, ne mokslo ir kvailysčių ministerija“, – socialiniame tinkle „Facebook“ dalinasi G. Sarafinas.

Jis pateikė argumentą vieną, bet, kaip pats sako, sprogdinantį – vienos mamos laišką, kuris gautas vakar:

„Labas vakaras, dalyvauju gimnazijos susirinkime ir esu pakraupusi – per metus mokykla turi nupirkti per 100 nešiojamų kompiuterių, nes reikia 185 tam, kad vaikai III gimnazijos klasėje galėtų laikyti tarpinį egzaminą pagal naują tvarką. Ministerija įvedė tvarką, o lėšų kompiuteriams arba technologijai neskyrė. Su šiuo iššūkiu susiduria visos gimnazijos. Gal kažko nežinom, gal jūs turit daugiau informacijos.“

„Prognozavome, kad po naujausių reformų švietime, šeimas ištiks šokas, bet nemanėme, kad viskas prasidės taip greitai (nes kol kas šeimos daug ko nežino ir naujovės jų dar nepalietė). Iš tikrųjų tai ką matome dabar, yra tik žiedeliai, didelius ir šokiruojančius vaisius skinsime 2024-aisiais. Kai kam, regis, tai bus tiesiog nokautas“, – apibendrina G. Sarafinas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer