Artėjant Almos gimtadieniui Adamkus prabilo apie jos būklę: pasakė, kaip jaučiasi

Artėjant ponios Almos Adamkienės 96-ajai gimimo dienai, kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus pasidalino, kokiomis nuotaikomis šiuo metu abu gyvena. Nors situacija ir išlieka vis dar sunki, poniai Almai yra sunku pačiai savimi pasirūpinti, tačiau viltis neprarandama – mažais žingsneliais pastebimas gerėjimas.

Valdo Adamkaus žmonai iki šiol tenka susidurti su patirto insulto padariniais. Negana to, praėjusių metų rudenį, A. Adamkienė nemažai laiko praleido ir Santaros klinikų reanimacijoje, į kurią pateko dėl koronaviruso.

Kiek anksčiau naujienų portalui tv3.lt kadenciją baigęs prezidentas buvo minėjęs, kad laimei, gripo sezonas aplenkė jų šeimą.

„Užtenka mums tų ligų per visus ištisus metus. Gripo bangą irgi atlaikome. Mano sveikata, kaip visuomet, gera, nėra kuo skųstis, o Alma vis dar kovoja.

Po insulto vis nesikelia iš lovos, tad po truputį ją judiname, kiekvieną dieną ji deda vis daugiau pirmųjų žingsnių. Tikiuosi, kad pavasarį ji jau pilnai stovės ant kojų“, – tą kartą sakė V. Adamkus.

Viltingos dienos

Šįsyk pasiteiravus, kaip laikosi ponia Alma bei kaip jaučiasi ir pats, Valdas Adamkus teigė, kad kol kas Almai vis dar sunku savarankiškai atsikelti iš lovos. Kad tai galėtų padaryti ir trumpai pavaikščioti jai reikalinga pagalba.

„Aš negaliu skųstis, kadangi pats susitvarkau, atsikeliu, papusryčiauju, papietauju. Dvi skirtingos padėtys. Almai dar sunku, kiekvieną dieną ją prižiūri gydytojai“, – sako jis.

Be to, buvęs prezidentas teigia, kad iki šiol nepamiršta ir savo pareigų. Kas antrą dieną jis vyksta į prezidentūrą, kur atsako į gautus laiškus, rūpinasi kitais reikalais.

Nors žmonos būklė ir kelia nerimą, Valdas Adamkus sako pastebintis, kad mažais žingsneliais, ji jaučiasi geriau.

„Aišku kaip diena, kad pagerėjimas yra. Džiaugiuosi, kad einame gerąją, o ne blogąją prasme“, – priduria pašnekovas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer