„Pasisveikinimas“ su pareigūnais drąsuoliui baigėsi areštinėje: „Pats atėjo ir prisikalbėjo“

Patruliuodami mieste policininkai pastebėjo automobilį, kurio keleivis linksminasi išlindęs per langą, tačiau sustabdžius automobilį situacija pakrypo visai kita linkme nei tikėtasi. Ją užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.

Stabdomas automobilis sustojo, o prie jo akimirksniu prisistatė pusnuogis praeivis. Jaunuolis draugiškai išreiškė užuojautą automobilio ekipažui.

„Jaunimas truputį pristabdė, ar ne?“, – sakė vaikinas.

Paprašius pasitraukti, vaikinas tarsi paklūsta, bet prie automobilio vis tiek prisiartino iš kitos pusės. Kelis kartus perspėtas jaunuolis galiausiai atsitraukė, bet nueidamas bjauriai įžeidė policininką.

„P*** n***“, – lemtingus žodžius pareigūnui ištarė vaikinas.

Teisėtų reikalavimų nevykdymas bei įžeidinėjimai baigėsi pasipriešinimu sulaikant ir aršiomis grumtynėmis. Pareigūnams teko panaudoti ašarines dujas.

Galiausiai beprasmė agresija sutramdoma ir sulaikytajam uždedami antrankiai. Sustabdyto automobilio keleiviai nesuprato, kas vyksta ir smalsiai stebėjo kovinio veiksmo filmo vertą sceną.

„Kaip jis čia atsirado? Čia mus stabdėte?“, – pasiteiravo automobilyje sėdėję vaikinai.

„Nežinau, pats prisikabino. Pats atėjo ir prisikalbėjo“, – atsakė policininkas.

Sudrausminti jaunuoliai buvo paleisti, o vienišo klajūno laukė atsakomybė už savo žodžius ir veiksmus. Su antrankiais pagulėjęs, kvapą atgavęs vaikinas įvertino padėtį ir pasiūlė visoms pusėms naudingą išeitį iš situacijos.

„Galime daryti paprastą variantą – jūs mane atrakinate, aš einu namo. Aš neturiu pretenzijų, jūs neturite pretenzijų. Galite atrakinti tą nesąmonę?“, – veidu į žemę gulėdamas kalbėjo jaunuolis.

„Derybų meną įvaldęs pilietis“, – juokavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.

Jaunuolį buvo nuspręsta pristatyti į komisariatą ir surašyti protokolą, tačiau pakeliui jis dar nusprendė atskleisti savo agresyvaus elgesio priežastis.

„Man probacija, dėl to aš ir nelendu. Aš priėjau pasilabinti. Klausyk, aš 3 metus atsėdėjęs lageryje, tai ant kiek aš galiu būti geras, kad nesipriešinčiau?

Paniatkės, konkrečiai. Man paniatkės neleidžia. Nėra, kad aš būčiau agresyvus“, – policininkus informavo vaikinas.

Visą situaciją išvyskite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer