Pasitvirtino patys baisiausi įtarimai motinai: Šiauliuose naujagimis mirė prigėręs vandens

Šiaulių apygardos prokuratūra informavo, kad ikiteisminiame tyrime, kuriame tiriamos šių metų sausio 4-osios anksti ryte surasto mirusio naujagimio mirties aplinkybės, buvo gauta specialisto išvada. Specialistai kūdikio kūnelyje sužalojimų nenustatė, kūdikis mirė prigėręs vandens.

Ikiteisminiame tyrime pranešimas apie įtarimą dėl mažamečio vaiko nužudymo įteiktas 24-erių kūdikio motinai. Šiuo metu ikiteisminis tyrimas yra tęsiamas. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė. Tyrimą atlieka Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Smurtinių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai.

Baudžiamasis kodeksas tam, kas padarė nusikaltimą, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 2 dalyje, numato laisvės atėmimą nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimą iki gyvos galvos.

Sukrečiantis atvejis

Naujienų portalas tv3.lt metų pradžioje rašė, kad Šiauliuose esančiuose namuose rastas miręs vos 6 dienų naujagimis. Įtariama, kad jis galėjo būti nužudytas. Policija pranešė, kad sausio 4 d., apie 4 val. 13 min., Šiauliuose, bute, rastas mirusio naujagimio (g. 2022 m.) kūnas. Bute taip pat rasta susižalojusi vaiko motina. 1998 m. gimusi moteris buvo pristatyta į ligoninę.

Paaiškėjo, kad kūdikis gimė prieš kelias dienas, gruodžio 29 d. Apie šį kraupų nusikaltimą per surengtą spaudos konferenciją pasakojo ikiteisminį tyrimą kontroliuojanti Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorė:

„Šį rytą apie 4 val. mus pasiekė itin skaudi žinia. Kad Šiaulių mieste yra miręs naujagimis. Jis gimė 2022 m. gale. Apie įvykį galiu pakomentuoti tiek, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal 129 str. 2 d. 1 p. – dėl mažamečio nužudymo. Pranešimas apie įvykį gautas iš artimos aplinkos.“

Šiuo metu atliekami visi būtini ikiteisminio tyrimo procesiniai veiksmai, siekiant išsiaiškinti šio įvykio aplinkybes. 

TV3 Žinioms pavyko sužinoti daugiau šios nelaimės detalių. Nežinomu norėjęs likti šaltinis pasakojo, kad, pirminiais duomenimis, kūdikis buvo paskandintas kibire. Tai, kaip manoma, padariusi 24-erių motina bandė žalotis. Medikus iškvietė bute, kitame kambaryje, buvęs vyras.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer