Pamatę šią nuotrauką pravirko tūkstančiai: meilei ribų nėra

Sesuo 3 dienas saugojo savo mažąjį broliuką griuvėsiuose laukdama pagalbos po žemės drebėjimo

Vyresnioji mergaitė švelniai glosto mažojo broliuko galvą, kai jie guli įsprausti tarp lovos liekanų ir sugriuvusios betoninės sienos Besnaya-Bseineh, mažame kaime Harame, Sirijoje.

Po pirmadienio niokojančio žemės drebėjimo brolis ir sesuo praleido kankinančias tris dienas, įstrigę savo namų griuvėsiuose šiaurės Sirijoje.

„Ištraukite mus iš čia, aš padarysiu viską dėl jūsų“, – mergaitė šnabžda gelbėtojams, kurie bando vaikus išlaisvinti iš po griuvėsių, rašo mirror.co.uk.

Du žemės drebėjimai – pirmasis 7,8 balo, o antrasis – 7,5 balo, sukrėtė Turkiją ir kaimyninę Siriją, žuvo daugiau nei 8 000 žmonių, o dar dešimtys tūkstančių buvo sužeisti ir dingo be žinios. Mergaitė švelniai glosto savo jaunesniojo brolio galvą, kai jie guli tarp lovos liekanų ir sugriuvusios betoninės sienos.

Uždengė broliuko veidą

Ji gali tik pajudinti ranką nedideliame tuščiame tarpe ir uždengia broliuko veidą, kad apsaugotų jį nuo krentančių smulkių nuolaužų ir dulkių.

Vaikų tėvas Mustafa Zuhiras Al-Sayedas CNN sakė, kad pirmadienio rytą jis, jo žmona ir trys vaikai miegojo, kai žemė ėmė drebėti.

„Jautėme, kaip dreba žemė… ir griuvėsiai pradėjo kristi ant galvų, ir mes dvi dienas išbuvome po griuvėsiais. Išgyvenome, labai tikiuosi, kad tokio jausmo niekas daugiau nepatirs“, ‒ sakė jis.

Vyras sakė, kad jo šeima garsiai meldėsi, kad kas nors juos surastų.

Jis tęsė: „Žmonės išgirdo, ir mes buvome išgelbėti ‒ aš, žmona ir vaikai. Ačiū Alachui, mes visi gyvi ir dėkojame tiems, kurie mus išgelbėjo“. Vaikai dabar išvežti į ligoninę, kur jiems teikiama medicininė pagalba.

Nors Turkijoje žuvusiųjų skaičius oficialiai didesnis, Sirija sulaukia žymiai mažiau pagalbos po dviejų žemės drebėjimo smūgių ir beveik 12 metų trunkančio karo.

Dar prieš prasidedant žemės drebėjimui Jungtinės Tautos teigė, kad žmonių, kuriems reikia humanitarinės paramos, skaičius žymiai išaugo ‒ dabar pagalbos reikia 70 procentų gyventojų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer