Paskutinis vasaros savaitgalis: sinoptikai atviri – kaitrai pasakysime „Sudie“

Sinoptikai praneša, kad artimiausią naktį debesuotumas bus permainingas, tačiau dangus pamažu giedrės.

Šeštadienį numatoma rami saulėta diena, tikimybė, kad kur nors palis, bus nedidelė.

Karštasis oras savaitgalį vis dar plauks Lietuvos link, todėl net ir žemiausia temperatūra naktį bus labai aukšta – paryčiais bus apie 17 – 19, prie pat jūros apie 21 laipsnį šilumos. Rytoj dieną oras kais visur daugmaž vienodai, įdienojus vyraus 31 – 33 laipsniai karščio.

„Kitaip tariant, šeštadienis bus sausas ir labai karštas. Debesuotumas bus permainingas, lietaus tikimybė labai menka, bet kur nors iš vienišo debesies gali ir palyti. Oras naktį atvės iki 17–19, prie jūros apie 21, aukščiausia temperatūra dieną bus 31–33 laipsniai karščio“, – teigė sinoptikas Naglis Šulija.

Lygiai toks pat bus ir sekmadienis, tik dieną oro temperatūra gali būti ne tokia aukšta. Pirmadienį kaitra iš Lietuvos pradės trauktis. Rytinėje šalies dalyje dar bus gana šilta, dieną iki 27–29 laipsnių, tačiau vakaruose bus tiktai apie 21–23 laipsnius šilumos. Kartu su gaiviais orais atkeliaus ir lietus su perkūnija, kai kur gausus ir su vėjo gūsiais. Vėliau kitą savaitę gaivūs orai bus jau visur, kaitra nebegrįš.

„Ką gi, paskutinis kalendorinės vasaros savaitgalis nepaprastai nudžiugins Palangos verslininkus, visi mes pasimėgausime kaitra bei saulės spinduliais ir galėsime ramia sąžine karštajai vasarai pasakyti „sudie“. Tai tikrai nereiškia, kad rugsėjį bus šalta, tikrai ne, bet kaitra jau nebegrįš – viskas“, – kalbėjo N. Šulija.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer