Vilniuje – didžiulė paauglio paieškos operacija: dirbo ir kinologai su narais

Vilniuje nuo ryto vyksta didžiulė paieškos operacija – ieškoma paauglio. Vaikinas prapuolė vakar, prieš pradingdamas jis susisiekė su draugais, sakė nesiorientuojantis, kur yra. Šiandien prie Žirmūnų tilto rasti vaikino drabužiai. Neries krantus šukuoja savanoriai, kinologai, ant kojų sukelti gelbėtojai.

Po vidurdienio po Žirmūnų tiltu – žmonių sujudimas. Artimieji ir kiti žmonių nelaimei neabejingi savanoriai ieško vaikino. 15-metis Mykolas Davidonis pradingo vakar – iš namų jis išėjo apie vidurdienį. Štai prie Žirmūnų tilto ir vaikino tėvas.

„Dingo mano sūnus Mykolas, paskutinį kartą matytas vakar, pusę penkių vakare. Ir dabar bandome atrasti. Šiandien atradome striukę, kuprinę čia netoli po Žirmūnų tiltu. Susirinko daug savanorių, šaulių, draugų, kurie bando padėti, šukuoja upės pakrantes“, – teigė dingusiojo tėvas Mindaugas.

Įvykio vietoje – ir kinologai su žmonių ieškoti apmokytu šunimi. Šuo apuosto vaikino daiktus – bandys sekti paauglio pėdsakais.

Tačiau dingimo aplinkybės labai neaiškios – su draugais vaikinas matėsi apie 16-ą valandą prie Vingio kinoteatro. Po pusvalandžio vaizdo skambučiu susisiekė su draugu, sakė nesiorientuojantis, kur yra.

Vaikinas dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas vakar kiek po 16-tos išlipo Vilniaus centre netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, buvo aptikti vaikino daiktai. Po aštuonioliktos valandos dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie devintą vakarą jo telefonas jau buvo išjungtas – galbūt išsikrovė akumuliatorius.

Dėl pradingusio sūnaus tėvai kreipėsi pagalbos per socialinius tinklus – į paiešką sukilo labai daug žmonių. Paieška vyksta kone visame Vilniuje.

Radus daiktų prie upės buvo iškviesti ir ugniagesiai gelbėtojai, narai su valtimi apieškojo pakrantes, atvyko policija. Ieškoti paauglio padėjo net viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Iki tamsos paauglio rasti, deja, nepavyko.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer