Pavargęs rūpintis sergančia žmona 81-erių vyras ją nuskandino: bendruomenė sukrėsta

Japonijoje įvyko netikėtas nusikaltimas. Teigiama, kad 81-erių japonas į jūrą įstūmė savo neįgalią žmoną. Vyras teigė, kad nusikaltimą įvykdė dėl to, kad „pavargo ja rūpintis“.

Žmoną į jūrą įstūmusio vyro sūnus į vietos policiją kreipėsi teigdamas, kad jo tėvas pats prisipažino padaręs nusikaltimą, kuomet į jūrą įstūmė sūnaus motiną.

Tariamai nusikaltimą įvykdęs vyras pateikė ir savo motyvą. Jis teigė, kad daugiau nei 40 rūpinęsis savo neįgalia žmona jis paprasčiausiai pavargo tai daryti.

Buvo sulaikytas

Japonijos Kanagavos prefektūros Oiso policija pranešė, kad 81 metų Hiroshi Fujiwara pripažino kaltę ir jam mestus kaltinimus. Vyras policijai papasakojo, kad lapkričio 3 d., apie 17.30 val. vietos laiku, neįgaliojo vežimėlyje sėdinčią savo 79 metų žmoną jis nuvežė į prieplauką Oiso mieste ir įstūmė ją į vandenį.

Apie padarytą nusikaltimą jis pranešė savo vyresniajam sūnui, kuris vėliau susisiekė su policija. „Mano tėtis sako, kad įstūmė mamą į jūrą“, – sakė jis policijai. Pranešama, kad pora gyveno atskirai.

Penktadienį Kanagavos prefektūros policijos Oiso policijos nuovada pranešė, kad nusikaltimą įvykdęs sutuoktinis buvo sulaikytas praėjus dienai po incidento ir išvežtas į policijos areštinę dėl įtariamos žmogžudystės, rašoma independent.co.uk.

Moters kūną, kuris plūduriavo jūroje, pastebėjo pro šalį ėjęs asmuo. Jis taip pat susisiekė su policija lapkričio 3 d., apie 19 val. Greitosios pagalbos tarnyboms iš jūros išnešus 79 metų moters kūną, ji buvo nuvežta į ligoninę, tačiau vėliau buvo paskelbta mirusia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer