Per plauką nuo tragedijos: Dmitrijui Nagijevui iškviesti medikai

Kaliningrado srities teatro scenoje vos nežuvo rusų aktorius, televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas. Spektaklio „Žiurkės“ metu scenoje griuvo dekoracijos, o tai galėjo sukelti negrįžtamų pasekmių.

Netikėtai kritus dekoracijoms, teatro darbuotojai nedelsdami iškvietė greitąją pagalbą. Tačiau Nagijevas atsisakė, kad jį apžiūrėtų paramedikai. Nepaisant sumuštos blauzdos ir įbrėžimų, jis ir toliau tęsė pasirodymą scenoje, rašo UNIAN.

„Viskas tvarkoje. Šlubuoju, bet krutu“, – sakė aktorius ir pridūrė, kad darbe pasitaiko netikėtumų.

Pažymėtina, kad nuo karo Ukrainoje pradžios Dmitrijus Nagijevas savo socialiniuose tinkluose paskelbė keletą įrašų, tačiau aiškios pozicijos dėl karo Ukrainoje neįvardijo. Jis nesakė, kad Ukrainą užpuolė Rusija. Primename, kad anksčiau Dmitrijus Nagijevas netylėjo po Rusų kariuomenės įvykdytų žiaurumų Bučoje. Matyt, žudynės Bučoje jį taip sukrėtė, kad jis nusprendė parašyti lakonišką įrašą su žodžiais: „Gal ir užteks“.

Žinomas rusų aktorius ir televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas buvo atsitvėręs tylos siena ir Rusijos karo Ukrainoje nekomentavo, tačiau dabar vis dažniau pasidalija įrašais, kuriais pasiunčia svarbią žinią sekėjams.

Rusų aktorius Dmitrijus Nagijevas ilgai tylėjo apie karą Ukrainoje. Ir visai neseniai savo „Instagram“ paskyroje paskelbė vaizdo įrašą, kur fone skambėjo grupės „Aquarium“ daina, kurioje yra žodžiai „kovojome su savimi“.

Iki šiol jis nieko daugiau nesakė ir nepaskelbė savo socialiniame tinkle. Matyt, žudynės Bučoje jį taip sukrėtė, kad jis nusprendė pridėti lakonišką įrašą su žodžiais: „Gal užteks“.

Primename, kad rusų įsibrovėliai Bučoje surengė tikras kruvinas žudynes. Jie surišo civilius, o paskui šaudė į pakaušį. Be to, jie prievartavo moteris ir vaikus.

Kiek anksčiau rašėme apie vyro pasisakymus. Po paskelbto įrašo žmonėms kilo diskusijų, kad žinomas rusų TV laidų vedėjas palieka Rusiją. Jis prie įrašo paskelbė mįslingą žinutę. Tačiau jis visas spėliones išsklaidė, paaiškindamas, kad jis lieka namuose.

„Atsakau tiems, kurie klausia. Aš esu čia! Daugelis sako – išvyk iš čia, pasitrauk! Bet Dima yra namuose”, – aiškino D. Nagijevas.

Dar kiek anksčiau rašėme, jog žinomas rusų aktorius ir televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas buvo atsitvėręs tylos siena ir anksčiau Rusijos karo Ukrainoje nekomentavo.

Tačiau neseniai gerbėjus nustebino aktoriaus pasidalyta žinutė instagramo paskyroje. Vyras filmavo save besiskutant plaukus, o fone groja roko grupės „Aquarium“ daina, kurioje atlikėjas dainuoja apie karą, o dainoje yra tokios frazės „Pagal naujus žvalgybos duomenis kovojome su savimi“, „jei norime turėti, kur grįžti, laikas grįžti namo“.

Paskyroje, tariamai atsisveikindamas su prenumeratoriais dėl programos blokavimo Rusijoje, D. Nagijevas brūkštelėjo: „Sudie. Susitiksime, be jokios abejonės. Aš myliu tave, nepaisant aitraus prarastų vilčių skonio. Kaip senelis sakydavo prieš Komuniją: ką aš, senas, padariau?“

Kaip rašo, Ukrainos žiniasklaidos portalas „Unian“, D. Nagijevas dažnai įrašus rašo gana provokuojančiai ir stengiasi paslėpti žinutę. Dmitrijus Nagijevas visą šį laiką nekomentavo Rusijos invazijos į Ukrainą. Tačiau po žinios apie „Instagram“ blokavimą Rusijoje televizijos laidų vedėjas nutraukė tylą ir paskelbė įrašą.

Gerbėjai įsitikinę, kad tokiu būdu menininkas subtiliai užsiminė apie savo požiūrį į Kremliaus agresiją. Po pasidalytu vaizdo įrašu ėmė plisti palaikymo žinutės, žmonės dėkojo už jo drąsą ir palaikymą. Pasak komentatorių, šiuose žodžiuose yra užslėpta žinutė Vladimirui Putinui.

Nagijevo vaizdo įrašo foninės dainos tekste skamba žodžiai, aiškiai apibūdinantys šiuolaikinės Rusijos tikrovę: „Mačiau generolus, jie geria ir valgo mūsų mirtį. Jų vaikai eina iš proto, nes nebeturi, ko norėti. Žemė slypi rūdyje, bažnyčios sumaišytos su pelenais. O jei norime, kur sugrįžti, laikas namo.“

Gerbėjai įsitikinę, kad tokiu tokia žinute vedėjas parodė savo neigiamą požiūrį į Rusijos valdžios ir kariuomenės veiksmus, neva užsimindamas, kad karas Ukrainoje sunaikino ir Rusiją.

„Labai subtiliai“, „Daina atitinka tikrovę“, „Daina labai simboliškai parinkta“, „Subtiliai, bet aiškiai“, „Viską supratome. Ačiū už poziciją“, – rašė internautai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer