Rūgštimi nudeginta žvaigždė parodė savo veidą: teko atlikti daugiau nei 400 operacijų

Žinoma TV laidų vedėja Katie Piper 2008-uosius prisimena su siaubu – būtent tais metais jos buvęs mylimasis pasamdė vyrą, kuris gražuolę apipylė rūgštimi ir pakeitė ją neatpažįstamai.

Ne paslaptis, kad Katie anksčiau buvo tikra gražuolė – moteris vedė populiariausias laidas, puošė žurnalų viršelius. Tam, kad ir vėl taptų gražuole, jai reikėjo atlikti ne vieną plastinę operaciją, tačiau senieji bruožai dingo visiems laikams.

Medikams beveik pavyko atstatyti gražuolės pažeistą veidą, tačiau dar iki šiol moteris kenčia skausmingas procedūras .Nepaisant to, moteris ne tik rado naują meilę, bet ir susilaukė vaikų, jai gimė dukros Penelopė ir Belle.

Katie vis dažniau savo „Instagram“ sekėjams papasakoja ir su šiurpu prisimena tą dieną, kai ją užpuolė vyras. Moters patirtas siaubas buvo nežmoniškas, o negana to, jai stipriai nudegė vokai, nosies galiukas ir dalis ausies.

Prieš kelias savaites 38-erių moteris pasidalijo įrašu, kuriame atskleidė, kad atlikta dar viena operacija.

„Procedūra buvo PGRF gydymas, apimantis injekciją į mano akies obuolį (to nelaukiau), bet viską stengiausi išgyventi juokais, nekreipiant dėmesio, esu labai dėkingas už visos komandos įgūdžius ir pažangą šiuolaikinėje medicinoje“, – rašė moteris.

Katie buvo atlikta daugiau nei 400 operacijų ir anksčiau atskleidė, kad jos „senas veidas“ buvo „pašalintas“ ir pakeistas odos transplantatais bei kitomis jos kūno dalimis.

Žvaigždė tvirtina, kad šiandien yra laiminga kaip niekad, vėl pasitiki savo jėgomis, tačiau neslepia, kad gijimas ir laikotarpis po 2008-aisiais įvykusio konflikto buvo beprotiškai sunkus ir varginantis.

Tiesa, neseniai mergina prabilo apie operacijas. Ji sakė, kad jos naujas veidas yra „pagamintas iš karvės“.

„Buvo sunaikintas ir poodinis sluoksnis, kuris yra riebalinis sluoksnis. Mano nudegimas perėjo per raumenis iki kaulo, todėl tai buvo labai labai gilus nudegimas“, – sakė ji.

Pasakodama apie „novatorišką procedūrą“, kuri sugrąžino jos bruožus, žvaigždė paaiškino: „Man reikėjo pašalinti visą seną veidą, nes audinys buvo negyvas.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer