Perskaičiusi apie Deppo skyrybas šiaulietė pratrūko: „Tokių pilna Lietuva“

„Kai prasidėjo aktoriaus Džonio Deppo skyrybų teismų maratonas, daugelis kraipė galvas ir kuždėjosi, kaip čia taip pora viena ant kito gali pilti tiek purvo. Galiausiai jo žmonos Amber parodymai juokino visą internetą. O aš, žinokite, nesistebiu nė kiek, nes tokių istorijų mano rate – ne vieną ir ne dvi“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Inga.

Kaip dabar prisimenu savo vyro draugo šeimą – draugavo jis su savo žmona nuo jaunystės laikų, stipriai mylėjo vienas kitą. Kartu susilaukė trejeto gražių vaikų. Vieną dieną vyrelis užsimanė pradėti lankyti jogą. Tiesa, vertėtų pabrėžti, kad vyras buvo ir yra stipriai pasiturintis, todėl galite tik įsivaizduoti, kaip prie jo limpa moterys.

Taigi, palankė jis jogą porą mėnesių ir žiūrėk žmona vieną dieną savo namuose rado vyrą gulintį lovoje su jogos trenere. Ot prisisportavo vyrelis!

Išsiskyrė jis su žmona, vedė jogos trenerę. Gyveno gražuolė trenerė prabangoje, aišku, metė darbą, po parduotuves skriedavo beveik kasdien. Žiūrėk, staiga patapo karaliene – vyras lepina per mažai, drabužiai laimės nebeteikia, namuose karštas naktis pakeitė barniai. Skyrybos.

Ragina pasimokyti iš istorijos

Net nepasakosiu, kiek purvo jie tada pylė vienas ant kito, kokiais žodžiais vienas kitą vadindavo draugams. Sužinojom per jų skyrybų procesą tiek, kad dabar nė į vieną, nė į kitą žiūrėti nebesinori.

Ir žinote ką, čia ne vienintelė tokia istorija. Tokių istorijų pilna Lietuva. Gyvena prabangoje, neturi jokių bėdų, ima lįsti principai. Man vyras nepasakė to, žmona nesutvarkė kambarių, o žiūrėk ir ne taip pažiūrėjo vienas į kitą…

Žmonės, atsibuskite, pasimokykite iš šios aktoriaus istorijos ir geriau savo problemas spręskite už uždarų durų, o ne viešai. Patikėkite, po visų dramų sunku vėl žiūrėti žmogui į akis..

Autorius: skaitytoja Inga

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer