Perskaitė buvusios Zuoko žmonos žodžius ir pakraupo: „Gyveni su vyru, o jis jau turi kitą“

„Visai neseniai buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas viešumoje pasirodė su savo naująja drauge Augusta Jusionyte. Visi puolė aptarinėti naujus santykius, vertinti naująją meilę, tačiau šiandien, man atrodo, labiausiai skaudu ir jautru yra buvusiai A.Zuoko žmonai Agnei. Ir kad kas žinotų, kaip man jos moteriškai gaila“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Dovilė iš Alytaus.

Nėra ką ir slėpti – skyrybos yra tas gyvenimo etapas, kurio niekas niekam nelinkėtų, o ypač tada, kai šeimoje auga vaikai. Dar blogiau, kai šeimos yra garsios – tada kiekvienas, atrodo, turi teisę į tokios šeimos aptarimą ir savo nuomonę.

Štai ir dabar – vos Zuokas pasirodė viešumoje su savo drauge, visi suskubo su savo nuomonėmis.

Bet ar jūs pagalvojote, ką šiomis akimirkomis išgyvena ponia Zuokienė? Neabejoju, kad dviejų vaikų mamai ir buvusiai A.Zuoko žmonai – šis etapas itin sunkus ir skausmingas.

Ypač man užkliuvo jos žodžiai, kuriuos ji viešai išreiškė socialiniame tinkle – ten ji visiems pareiškė, kad ta draugė, su kuria A.Zuokas pasirodė viešai, buvusio vyro gyvenime buvo 12 metų. Gyveni su vyru, o pasirodo jis jau turi kitą…

Ji neslėpė ir skausmo, kad vyras skyrybų metų tyčiojosi iš jos, žemino, visaip engė. 

Norisi susiimti už galvos

Jeigu tiesa, ką Agnė rašo, tai man tiesiog norisi už galvos susiimti – baisu net pagalvoti, kas per siaubūnai vyrai gyvena aplink mus.

Štai moteris visą gyvenimą augino vaikus, laviravo tarp žinomumo, karjeros, mamos ir žmonos vaidmens, bet vieną dieną suprato, kad yra išduota ir likusi visiškai viena.

Graudu ir gaila dėl ponios Agnės – turbūt galvojo, kad išleidusi vyrą į viešumą, politiką, galės kartu susikurti gerbuvį, užtrikriną ir orų gyvenimą. Deja, visi norai bliuško – panašu, kad abu neturi ramybės, o Agnei dar tenka nešti ir skausmingą išdavystės naštą.

Autorius: skaitytoja Dovilė

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer