Vilniuje 15-mečio Mykolo dingimas virto mįsle: mama siunčia žinią

15-metis Mykolas Davidonis dingo vasario 4-ąją. Nuo to laiko jo tėvai, pareigūnai bei didžiulė minia savanorių ieško dingusio vaikino visame Vilniuje.

Po intensyvios paieškų dienos, ko mama Ieva Šapkaitė pasidalijo jautriu įrašu apie dingusį ir vis dar neatsiradusį sūnų.

Laukia Mykolo namuose

„Labai noriu visiems nuoširdžiai padėkoti už tokį aktyvų įsitraukimą ir pagalbą ieškant mano vaiko. Šiandien visu pajėgumu ieškome Mykolo toliau.

Daug skambučių sulaukiau, kad matė kažkur važiuojantį, vaikštantį. Fotografuokite, siųskite man. Žinoma, šiuo scenarijumi netikiu visai, bet viltis miršta paskutinė.

Jei kas ką žinote, padėkite! Norite likti anonimiškas – sakykite. Informacija turi vertę – sakykite!!!

Mykolas yra laaaaabai mūsų mylimas!!! Mūsų visai šeimai pats svarbiausias žmogus. Mes negalim jo netekti, atiduokite mums mūsų Mykoliuką.

Mykolas tikrai žino, kad jo namai – jo tvirtovė ir kas benutiktų yra laukiamas.“

Informuojame, kad šiandien, vasario 7-ąją, intensyvios Mykolo paieškos ir toliau bus tęsiamos, jus pasitelkiami dronai kartu su Lietuvos Raudonuoju Kryžiumi.

Rasti asmeniniai daiktai

Primename, kad vakar buvo paskelbta apie rastus asmeninius Mykolo daiktus. Rasta banko kortelė su vaikino vardu ir pavarde bei telefonas. „Viskas yra! Pranešta mamai, patvirtinta, kad Mykolo“, – apie rastus daiktus rašė viena iš savanorių.

Ar rastas telefonas ir banko kortelė tikrai priklausė Mykolui, jo tėvai kol kas nepatvirtino. Tačiau lrt.lt portalui policija patvirtino, kad rastas telefonas ir banko kortelė priklauso Mykolui Davidoniui.

Taip pat moteris, išėjusi ieškoti dingusio Mykolo, surado besimėtantį ausinių dėkliuką. Neabejinga moteris rašė radusi ausinių dėkliuką prie upės, netoli Žirmūnų tilto.

Netrukus Mykolo tėtis Mindaugas Davidonis patvirtino, kad šis dėklas tikrai priklausė dingusiam paaugliui.

Šis radinys užminė dar didesnę mįslę, nes kol kas taip ir nėra tikslių atsakymų, kur dingo pats Mykolas, kai jo daiktai randami skirtingose vietose.

Po kiek laiko moteris patikslino, kad kartu su dėkliuku ji rado ir ausines, priklausančias dingusiam Mykolui.

Dingo eidamas iš gimtadienio

Primename, kad vaikinas dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas vakar kiek po 16-tos išlipo Vilniaus centre netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, buvo aptikti vaikino daiktai. Po aštuonioliktos valandos dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie devintą vakarą jo telefonas jau buvo išjungtas – galbūt išsikrovė akumuliatorius.

Dėl pradingusio sūnaus tėvai kreipėsi pagalbos per socialinius tinklus – į paiešką sukilo labai daug žmonių. Paieška vyksta kone visame Vilniuje.

Radus daiktų prie upės buvo iškviesti ir ugniagesiai gelbėtojai, narai su valtimi apieškojo pakrantes, atvyko policija. Ieškoti paauglio padėjo net viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Iki  tamsos paauglio rasti, deja, nepavyko.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer