Perspėja dėl Vilniuje siautėjančio iškrypėlio: elgesys kelia baimę

Pastarosios savaitės sostinėje – itin neramios. Šiuo metu aktyviai ieškomas dingęs 15-metis Mykolas Davidonis, o vos prieš savaitę Žvėryne užpulta ir išprievartauta moksleivė.

Sausio pradžioje pasirodė žinia ir apie kitą moksleivę, kurią, einant į mokyklą, peiliu užpuolė nepažįstamasis.

Tąkart viskas baigėsi laimingai, nes gelbėti mergaitės pribėgo nepažįstama moteris.

Jaučiasi nesaugi 

Savo istorija apie itin nemalonią situaciją Vilniuje, vidury dienos, viešojo transporto stotelėje, sutiko pasidalinti ir dar viena vilnietė. Siekdama saugumo, ji paprašė išlikti anonime, tačiau redakcijai jos vardas bei pavardė – žinomi.

Mergina papasakojo, kad šeštadienį, 12 valandą dienos, Licėjaus stotelėje Vilniuje, ji pastebėjo keistai besielgiantį pusamžį vyrą, kuris bandė priekabiauti prie kitų merginų.

Apie šį įvykį buvo pranešta policijai. Vilniaus policija patvirtino, kad vasario 4-ąją buvo gautas pranešimas apie galimą viešosios tvarkos pažeidimą.

Informaciją pateikusios pranešėjos teigė, kad nepažįstamas asmuo viešoje vietoje (stotelėje ir maršrutiniame autobuse) galimai demonstravo nepagarbą aplinkai ir aplinkiniams bei sutrikdydė visuomenės rimtį ar tvarką.

Lietė svetimą merginą

„Aš atėjau į Licėjaus stotelę laukti autobuso. Tuo metu joje stovėjo 53 autobusas ir būrys žmonių laukė, kol kiti išlips.

Tarp jų, eilės pabaigoje, stovėja jauna mergina, žemesnio ūgio, o vyras, kuris buvo užfiksuotas nuotraukoje, ėjo tiesiai link jos iš nugaros ir šiek tiek pasilenkęs pakišo ranką po striukę prie merginos sėdmenų.

Mergina išsigando, staigiai patraukė jo ranką ir pasitraukė arčiau autobuso, į žmonių būrį.

Mergina ir kiti žmonės sulipo į autobusą ir išvažiavo, o aš ir tas vyras likome stotelėje“, – baimės neslepia vilnietė.

Elgesys sukėlė įtarimą

Jos teigimu, minėto vyro elgesys jai ir toliau kėlė įtarimą. „Po įvykio paėjau kiek nuošaliau, pasitraukiau į kitą stotelės pusę ir pavyko užfiksuoti jo veidą.

Visą laiką elgėsi įprastai, tačiau atvažiavus kitam to paties maršruto autobusui, nuvažiavo „Akropolio“ kryptimi.

Po nuotrauka, kuria pasidalijau socialiniuose tinkluose, sulaukiau nemažai komentarų apie tai, kad tas pats vyras, dieną prieš, yra tą patį daręs su kitomis merginomis.

Vis tik labiausiai džiaugiuosi, kad netrukus po to, kai pasidalinau šiuo įrašu, su manimi susisiekė pareigūnai.“

Užpultų merginų – ne viena

Tai ne pirmas atvejis, kuomet merginos Vilniuje jaučiasi nesaugiai.

Policija praneša, kad vasario 6 d., apie 20 val. 30 min., Vilniaus r., Nemenčinėje, Piliakalnio g., nepažįstamas asmuo užpuolė moterį (gimusią 1966 m.).

Jis nuplėšė bei pagrobė kuprinę, kurią iš užpuoliko po grumtynių atėmė pasivaikščioti su šunimi išėjęs vyras.

Baisus užpuolimas įvyko ir pirmadienio rytą. Nepažįstamas vyras užpuolė į mokyklą keliavusią 18 metų merginą. Ši nuo užpuolėjo apsigynė dujų balionėliu.

Vilniaus Žvėryno mikrorajono bendruomenę taip pat sukrėtė kraupus įvykis, kai vasario 1-ąją viduryje dienos miške buvo išžaginta 15-metė mergaitė.

Siaubingas įvykis nutiko netoli Vilniaus Žvėryno gimnazijos ir pasklido kalbos, kad mergaitė prievartautojo buvo užpulta einant po pamokų namo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer