Putino pakaliko šeimą ištiko žiauri lemtis: Rusijoje apie tai kalbėti uždrausta

Nužudyta vieno Vladimirą Putiną palaikančio regiono politiko žmona ir jos dukra, tačiau Rusijos žiniasklaidai uždrausta apie tai kalbėti.

Nadiežda Innokentjeva (51) ir jos dukra Anželika Popova (31), mados prekės ženklo savininkė ir vieno vaiko mama, buvo mirtinai subadytos peiliu.

Visuomenei ši naujiena žinoma, nepaisant to, kad valstybinei televizijai ir naujienų agentūroms buvo įsakyta apie tai viešai nekalbėti, rašo mirror.co.uk.

Įtariamasis – politiko sūnus

Aukų vyras ir tėvas yra V. Putiną palaikantis 53-ejų apygardos vadovas Aleksejus Innokentjevas, o įtariamasis, kuris šiuo metu sulaikytas, yra jo 21 metų sūnus Aisenas Innokentjevas.

Politikas kontroliuoja didžiulį plotą, vadinamą Niurbinsko regionu, šalčiausiame pasaulio regione Jakutijoje, Sibire, kuris yra dvigubai didesnis už Velsą.

Anželika Popova buvo įsikūrusi Sankt Peterburge ir turėjo drabužių prekės ženklą. Ji mirė įvykio vietoje dėl sužalojimų peiliu nuo krūtinės iki pilvo. Jos motina taip pat mirė pakeliui į ligoninę.

Aisenas raštu prisipažino dėl savo motinos ir sesers nužudymo šeimos namuose regiono sostinėje Jakutske, praneša nepriklausoma žiniasklaidai.

A. Innokentjevas pasidavė pats, o pirminiai tyrimai rodo, kad jis buvo apsvaigęs, kai kilo šeimos ginčas dėl jo draugų.

Draudimus žiniasklaidai apie tai pranešti įvedė 50-metis regiono gubernatorius Aisenas Nikolajevas, taip pat priklausantis V. Putiną palaikančiai partijai „Vieninga Rusija“.

Rusija riboja nepalankią informaciją

Susidorojimo su žiniasklaida priežastis nebuvo aiški, tačiau teigiama, kad valstybinei žiniasklaidai įsakyta apriboti blogas naujienas. Be to, galioja griežti ribojimai, ką galima skelbti apie karą Ukrainoje.

Taip pat draudžiama publikuoti filmuotą medžiagą ir detales apie Rusijoje siaučiančius pražūtingus miškų gaisrus.

Nuo Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios vyriausybė sugriežtino ir socialinių tinklų „Twitter“, „Facebook“ ir „Instagram“ naudojimą. Tai priemonės, kuriomis dešimtys milijonų Rusijos piliečių naudojasi prieigai prie nepriklausomos informacijos, kuri nėra sukompromituota.

JAV valstybės departamentas nurodė, kad tokie blokavimai ribojai tai, „kur ir kaip Rusijos piliečiai gali matyti ir dalytis įrodymais apie Rusijos invaziją į Ukrainą“.

„Jie turi teisę žinoti apie mirtis, kančias ir naikinimus, kuriuos jų vyriausybė primeta Ukrainos žmonėms“, – pridūrė JAV valstybės departamentas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer