Peskovas prabilo apie Putino sveikatą: pateikė savo versiją

Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas piktinasi teiginiais, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sunkiai serga bei miršta. Anaiptol, D. Peskovas teigia, kad 69-erių metų Rusijos prezidentas esą yra puikios sveikatos ir vėl žaidžia ledo ritulį.

Rusijos prezidento V. Putino atstovas spaudai juokasi iš gandų, kad prezidentas nepagydomai serga ir tvirtina, kad jis grįžo toliau žaisti ledo ritulio.

Kremliaus diplomatas D. Peskovas bando paneigti visus gandus apie V. Putino sveikatą, teigdamas, kad Rusijos prezidentas yra sveikas.

Mėnesius sklandantys gandai apie karą iniciavusio diktatoriaus sveikatą paskatino daugumą manyti, kad V. Putinas kovoja net su keliomis ligomis – mirtinu vėžiu bei Parskinsono liga. Progos šiuo klausimu pasisakyti nepraleidžia ir ekspertai.

Bando „glaistyti“ apkalbas

Tačiau Kremliaus atstovas spaudai D. Peskovas atmeta visus šiuos gandus ir bando juokauti, kad Rusijos prezidentas „žaidė ledo ritulį“ dieną prieš D. Peskovo spaudos konferenciją.

V. Putino atstovas spaudai pasakojo: „Siūlau patiems pasižiūrėti jo pasirodymą.“

Tikrame spektaklyje, apie kurį kalbėjo D. Peskovas, Rusijos prezidentas atsakinėjo į klausimus daugiau nei tris valandas po susitikimo su JAV prezidentu Joe Bidenu Ženevoje.

Gandų antplūdis apie Rusijos prezidento sveikatą paskatino D. Peskovą pridurti: „Vakar po pietų jis iš tikrųjų žaidė ledo ritulį.“

Apie V. Putino meilę ledo rituliui praėjusiais metais pranešė „Daily Star“, kuomet Rusijos prezidentas dalyvavo ledo ritulio čempionate, rašoma dailystar.co.uk.

Visgi, praėjusį mėnesį V. Putinas šį kasmetinį renginį praleido, o tuo metu kaip tik ir paaštrėjo viešumoje sklandę gandai dėl jo sveikatos, praneša „New York Post“.

Vos prieš kelias dienas „Daily Star“ paskelbtoje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip V. Putinas nevaldomai dreba ir sunkiai atsistoja. Tokie prezidento elgesio ženklai tik dar labiau paskatina kalbas dėl jo sveikatos būklės.

Neseniai vykusiame renginyje Rusijos prezidentas taip pat buvo pastebėtas ir itin niūrios nuotaikos. Per ceremoniją V. Putinas siūbavo ir drebėjo, o per Kremliaus susitikimus Rusijos prezidentas pastebimas vis tvirčiau įsikabinantis į stalą.

Rusijos tiriamosios žurnalistikos atstovai „Projekt“ balandžio mėnesį paskelbė, kad vietos medikų bendruomenėje vis dažniau kalbama apie V. Putino sveikatos problemas. Jį nuolat lydi milžiniška gydytojų brigada, įskaitant chirurgą, kurio specializacija yra skydliaukės vėžio gydymas.

Gegužės viduryje taip pat buvo pasirodžiusi informacija, kad V. Putinui buvo atliekama operacija, jis nesirodė viešumoje, o susirinkimuose jis rodytas iš anksto įrašytoje vaizdinėje medžiagoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer