Pirmieji Blaževičiūtės ir Valujavičiaus įspūdžiai po Karaliaus Mindaugo iššūkio: prabilo apie naujas idėjas

Karaliaus Mindaugo iššūkį užbaigė ir sėkmingai krantą Kernavėje pasiekė keliautojas Aurimas Valujavičius ir TV generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. Šventinio plaukimo kompanionai nuotaikingi – maršrutas jiems nebus sudėtingas ir net nereikėjo poilsio pertraukėlių.

„Aurimai, kas sunkiau – plaukti Atlantu ar Nerimi? – Žinoma, Atlantu. – O kas šiandien buvo sunkiausia plaukiant Nerimi? – Niekas. – Kitiems pagelbėti nereikėjo, visiems viskas gerai sekėsi? – Kiek matėme, kolektyvas tvarkingai irklavo. Vieni su gera nuotaika, kiti su prastesne, bet viskas gerai. Kilometražas nemažas, yra reikalų irkluoti. Kas pirmą kartą plaukė, tikiu, kad skauda rankas, petukus“, – komentuoja A. Valujavičius.

Visiems dalyviams ir tiems, kurie šiemet nespėjo prisijungti į Karaliaus Mindaugo iššūkį, A. Valujavičius turi patarimą.

„Manau, kad būtų visai į naudą, jei tik yra galimybė, bent kartą per metus išplaukti su draugais. Pajusti save, irklus, sėdėseną, baidarę. Tada į tokius žygius leistis“, – sako žymusis Lietuvos keliautojas.

Jo kompanionė, L. Blaževičiūtė liko maloniai nustebinta iššūkiu. „Buvo lengviau nei galvojau. Atrodė, kur jau – 10 valandų praėjo, plaukiame nuo 7 ryto… Bet buvo smagu, buvo visokiausių temų. Naujų televizijos formatų prigalvojom: ir apie receptus, ir apie gyvenimą. Tikrai neprailgo. O žmonės aplinkui linksmi. Ta bendra gera dvasia yra faina“, – pasakoja TV3 generalinė direktorė.

L. Blaževičiūtė pasidžiaugė dalyvių ištverme. Daugeliui net neprireikė poilsio pertraukėlių, nors dauguma iššūkį užbaigė greičiau nei planuota ir jau prieš 17 val. lipo į krantą, kur jų laukia šventės pratęsimas.

Nuo 19.30 val. Kernavėje iššūkio dalyvių ir miesto svečių lauks šventiniai Lietuvos istorijos apdovanojimai, į kuriuos pakvies Mindaugas Stasiulis ir Edmundas Jakilaitis.

Jų metu paaiškės, kas taps garsiausia visų laikų pora, laiką pralenkusia moterimi, praktiškiausia asmenybe, prašmatniausiu baliumi, gražiausia padėka Aukščiausiajam už istorines pergales ir svarbiausiu šūkiu šalies istorijoje.

Kas vertas nugalėti, išsakydami savo nuomonę naujienų portale tv3.lt, nusprendė šalies gyventojai.

Lietuvos istorijos apdovanojimai, kuriuos taip pat tiesiogiai transliuos TV3 televizija, bus palydėti gausaus žvaigždžių būrio. Savo pasirodymus žiūrovams ir Lietuvai scenoje skirs Monika Linkytė, Saulius Prūsaitis, Merūnas Vitulskis, Gabrielė Vilkickytė ir Ieva Narkutė.

21 valandą šalies gyventojai kviečiami tradiciniam „Tautiškos giesmės“ giedojimui, o iškart po to koncertą pratęs žinomiausi šalies atlikėjai.

Visus šventės dalyvius kviečiame dalintis užfiksuotomis akimirkomis savo socialiniuose tinkluose, pridedant grotažymes: #Liepos6 #KaraliausMindaugoIssukis #TV3.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer