Garsiojo Tauragės ketvertuko mama užminė mįslę draugams: atskleidė, ar jos širdis užimta

Šauniojo Tauragės ketvertuko – Milenos, Lėjos, Lukos ir Luknės – vasara yra pilna linksmybių. Mergaičių mama pasakoja, kad didžiąją laiko dalį dukros leidžia lauke iki pat sutemos, kada nori lekia kartu pasimaudyti į Jūrą, o mokslų visai nelaukia ir skaičiuoja, kiek gi atostogų dienelių joms dar liko iki kol vėl teks versti sąsiuvinius ir vadovėlius. Be to, visai neseniai pati Lina draugams užminė mįslę ir apie save. Pastebėjus šmėžuojantį vyrą moters nuotraukose, sekėjai ėmė klausti, ar moteris susirado širdies draugą, tačiau Lina tik šypteli – į pasimatymus ji nevaikšto.

Garsiojo Tauragės ketvertuko mama Lina Strangienė pasakoja, kad mergaitės jau gerą mėnesį baigusios pirmą klasę mėgaujasi vasaros atostogomis.

Koks yra džiaugsmas pailsėti nuo mokslų, merginoms yra ne naujiena. Dar praėjusiais metais mergaitės, baigusios priešmokyklinę klasę, žinojo, kad jų lauks trijų mėnesių atostogos.

Pasiteiravus Linos, galbūt dukroms jau pakako atostogų ir jos nekantrauja sugrįžti į mokyklą, mama juokiasi:

„Patikėkite, nenori, dar ne. Žinojo, kad bus trys mėnesiai atostogų, dabar jau vienas mėnuo praėjo, kalendorių plėšia, žino, kad beliko tik du.“

Vasaros džiaugsmai

Laiko, skirto pasidžiaugti atostogomis – į valias. Lina pasakoja, kad nors vasarai jokių planų ir neturėjo, tačiau dar birželio mėnesį kartu su mergaitėmis ir pussesere bei jos vaikais atostogavo Šventojoje.

„Važiavome su mergaitėmis birželio mėnesį į Šventąją kelioms paroms. Kartu buvo ir pusseserė su vaikiukais. Atostogos patiko, nors ir buvo ne kokie orai dar, bet ir prie jūros ėjome, ir kavinėje pasėdėjome. Merginos papramogavo, kam gi nepatiktų“, – šypsosi.

Be to, Lina juokauja, kad prie jūros važiuoti nesinori ir netenka, kadangi prie namų Jūra yra visai už kelių šimtų metrų:

„Žinokite, čia sodyboje, kur gyvename, pas mus Jūra visai arti. Vadinasi – Tauragės Jūra, kadangi toks upės pavadinimas. Nereikia niekur važiuoti, kai tik norime pasimaudyti imame ir einame. Su automobiliu vos viena minutė kelionės, tad viskas labai arti. Nueiname, pasimaudome, galime ir net kelis sykius per dieną vykti.“

L. Strangienė pasakoja, kad jeigu tik geras oras, mergaitės nuo pat ryto iki vakaro leidžia laiką lauke: „Iki tamsos, kai reik pareiti namo, nenori grįžti – pykstamės.“

Dar visai neseniai Lina buvo pasakojusi ir apie atrastą mergaičių norą puoštis, kuomet šios pasiėmusios mamos makiažo dažus ir teptukus pasigražindavo savo veidą. Dabar Lina sako, kad mergaitės jau paaugo ir nors noras dažytis niekur nedingo, tačiau dabar nebetenka kovoti dėl išpaišytų sienų ar nulaužytų lūpų dažų.

„Anksčiau tekdavo viską slėpti, o dabar buvo ir pačios per Kalėdas gavusios. Nors savo dažų ir neleidžiu, tačiau jeigu elgiasi gražiai ir nepalieka nieko pradaryto, būna, kad pasinaudoja proga“, – nusišypso.

Nėra laiko lakstyti po pasimatymus

Pasiteiravus Linos, ar vyresnieji mergaičių broliai nesisiūlo pažiūrėti seserų ir suteikti laisvės mamai, moteris sako, kad jai patinka ilsėtis kartu su mergaitėmis.

„Jeigu reikia, žinoma, atvažiuoja visada, padeda. Sako: „Mamyte, kai tik reikės tu sakyk.“ Dažniausiai išleidžia ar tai į kirpyklą, ar į parduotuvę, pas gydytojų. Yra siūlę ir patys, kad kur nors išlėkčiau porai dienų, jei norėsiu, ar tai į Palangą, ar Šventąją“, – dalinasi ji.

Taip pat, dar visai neseniai Linos socialiniuose tinkluose buvo galima pastebėti prašmėžuojantį vyruką, paklausta, galbūt tai naujasis širdies draugas, tauragiškė juokiasi:

„Neturiu jokio draugo! Tai buvo mano brolis, esate ne pirma, kuri to klausiate“. (juokiasi)

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer