Policija skelbia dingusios 16-metės paiešką: prašo pagalbos ieškant ir vyro, kuris gali būti susijęs su dingimu

Vilniaus r. policijos komisariato pareigūnai ieško dingusios be žinios Aminos Naus (gimusio 2005 m.).

Š. m. kovo 10 d. apie 18 val. šešiolikmetė išėjo iš savo namų Vilniaus r., Zujūnų sen., Antežerių k., ir iki šiol negrįžo.

Šešiolikmetės Aminos Naus požymiai: apie 160 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, juodų ilgų plaukų. Išeidama vilkėjo pilką striukę, mūvėjo juodas kelnes, avėjo baltus sportinius batus. Su savimi turėjo raudoną kuprinę su užrašu „Puma“.

Šešiolikmetė ankščiau ne kartą buvo pabėgusi iš savo namų. Policijos pareigūnai turi duomenų, kad Amina Naus gali gyventi kartu su trisdešimt vienerių metų amžiaus Artūru Botyriumi (gimusiu 1991 m.), tačiau duomenų apie jo gyvenamąją vietą neturi.

Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – asmenis, mačiusius ar žinančius šešiolikmetės ir trisdešimt vienerių metų amžiaus vyro buvimo vietą, susisiekti su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus r. policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus vyriausiuoju tyrėju Aušvydu Abariūnu, tel. (8 5) 271 7667, mob. 8 618 62401 arba paskambinti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer