Liūdna žinia karalienės gerbėjams: sveikata kelia nerimą

Karalienė Elžbieta II dienas leidžia Balmoralo dvare, o dėl kankinančių judėjimo problemų ji buvo priversta paskirti Liz Truss naująja šalies ministre pirmininke Škotijoje.

Karalienė nukėlė savo Slaptosios tarybos posėdį po to, kai gydytojai patarė jai daugiau ilsėtis, teigia Bakingamo rūmai.

Planus sujaukė sušlubavusi sveikata

Paisydama medikų rekomendacijų daugiau ilsėtis, Jos Didenybė negrįžo į Londoną iš Balmoralo dvaro, kur antradienį paskyrė Liz Truss naująja premjere. Laimei, šįkart jai nereikėjo gultis į ligoninę.

96-erių monarchę kankina judėjimo problemos, todėl trečiadienį nuotoliniu būdu turėjęs vykti Slaptosios tarybos susirinkimas buvo perkeltas, rašo mirror.co.uk.

Vis dėlto, antradienį naujoji šalies premjerė nuvyko į Škotiją, į karalienės vasaros rezidenciją Balmoralo dvare, kur susitiko su Jos Didenybe.

Susitikimo metu užfiksuotose nuotraukose matoma plačiai besišypsanti karalienė, apsirengusi pilku megztiniu ir plisuotu sijonu.

Privatus susitikimas, kurio detalės nebus paviešintos, galėjo būti šiek tiek nepatogus, atsižvelgiant į tai, kad L. Truss anksčiau ragino panaikinti monarchinį valdymą.

Bakingamo rūmai išplatino pareiškimą, kuriame rašoma: „Karalienė šiandien (antradienį – aut. past.) susitiko su garbingąja Elizabeth Truss, ministre pirmininke, ir paprašė jos suformuoti naują administraciją.

Ponia Truss priėmė Jos Didenybės pasiūlymą ir pabučiavo jai ranką, kai buvo paskirta ministre pirmininke.“

Kiek anksčiau monarchė susitiko su Borisu Johnsonu ir jo žmona Carrie, susitikimo metu jis oficialiai atsistatydino iš ministro pirmininko pareigų. Susitikimas truko maždaug 40 minučių, tačiau susitikimo detalės nebus paviešintos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer