Pora panoro tuoktis laidojimo namuose: vestuvės šokiravo ir visko mačiusius

27 metų Norma Nino iš Kalifornijos į savo vestuves atvyko katafalku, o „taip“ savo išrinktajam 29-erių Axel‘iui Nino ištarė apsupta moliūgų ir karstų, vilkėdama juodą vestuvinę suknelę.

Pora surengė pačias šiurpiausias vestuves, kokias tik galima įsivaizduoti, o įžadų dalį „kol mirtis mus išskirs“ priėmė tiesiogiai – susituokė laidojimo namuose, rašo mirror.co.uk.

27 metų N. Nino į savo vestuves atvažiavo katafalku ir moliūgų bei karstų apsuptyje ištarė „taip“ 29 metų A. Nino. Žinoma, ji didžiajai dienai pasirinko juodą vestuvinę suknelę.

Ceremonija vyko laidojimo namuose

Mergina save vadina didžiausia Helovino gerbėja, todėl pasirinko gotikinės tematikos vestuves, nepaisant to, kad kai kurie draugai ir šeimos nariai tam prieštaravo.

Vis tik, visi svečiai liko maloniai nustebinti netradicinėmis vestuvėmis, o Norma, dirbanti morge, vestuvių dieną apibūdino kaip „tobulą“.

Norma iš Reedley, Kalifornijos, sakė: „Visada mėgau Heloviną ir žinojau, kad noriu susituokti laidojimo namuose. Tai buvo vieni pirmųjų laidojimo namų, kuriems vadovavo moteris, be to, daug metų čia dirbau.

Esu apsėsta Helovino ir kasmet išleidžiu daugybę pinigų dekoracijoms ir kostiumams. Man visada aptiko gotikinis, niūrus stilius, todėl Helovino temos vestuvės man puikiai tiko.

Mano šeima yra gana prietaringa, todėl iš pradžių priešinosi, tačiau vestuvių dieną sakė, kad tai buvo nuostabios vestuvės ir pirmą kartą dalyvavo tokioje šventėje. Atvykimas katafalku buvo svarbiausias šventės akcentas, žmonės buvo šokiruoti, bet jiems tai pasirodė juokinga!“

Pasipuošė juoda suknele

Po įžadų, kuriuos davė kremavimui skirtoje patalpoje, vestuvininkai nuvyko į Helovino tema papuoštą salę, kurioje vyravo raudona ir juoda spalvos, buvo pridėta daugybė moliūgų, žvakių.

Norma rado puikią gotikinio stiliaus suknelę su juodais nėriniais ir juodu veliumu. Pora susituokė 2022 m. spalio 1 d. – šią datą pasirinko ne atsitiktinai, tai diena, kai prasideda Normos mėgstamiausias mėnuo.

Siekdami, kad šventė būtų kuo šiurpesnė, jie paprašė svečių vilkėti ketvirtojo dešimtmečio stiliaus kostiumus.

Norma ir Axel‘is susipažino 2018 m. rugpjūtį, jų pažintis užsimezgė „Tinder“ programėlėje ir, laimei, Noros dukra, 11-metė Samantha, taip pat pamilo naująjį mamos partnerį.

Po dvejus metus trukusių pasimatymų operatoriaus padėjėjas Axel‘is 2021 m. gegužę pasipiršo Normai, tačiau vietoj žiedo, padovanojo jai šuniuką.

www.tv3.lt

Pora panoro tuoktis laidojimo namuose: vestuvės šokiravo ir visko mačiusius

27 metų Norma Nino iš Kalifornijos į savo vestuves atvyko katafalku, o „taip“ savo išrinktajam 29-erių Axel‘iui Nino ištarė apsupta moliūgų ir karstų, vilkėdama juodą vestuvinę suknelę.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer