Smegenų auglys pasiglemžė 9-metę dukrą: mama įspėja apie simptomus

Anglė sielvartaujanti mama liko šokiruota po to, kai jos devynerių metų duktė tragiškai mirė nuo smegenų auglio. Dabar ji įspėja kitus tėvus apie klastingos ligos simptomus.

Jaunosios Faye Taylor iš Craigneuko smegenų kamieno gilumoje gegužės mėnesį buvo rastas auglys, kuris paveikė vieną jos kūno pusę.

Tai nutiko po to, kai Faye gegužės 15 d. pradėjo skųstis mamai, 50-metei Elaine, kad ji jaučia skausmą savo kairiojoje kojoje, plaštakoje ir rankoje, rašo mirror.co.uk.

Keturių vaikų mama Elaine buvo įsitikinusi, kad jos dukrai prasidėjo insultas, ir ji paskambino greitosios pagalbos numeriu, kaip rašoma dienraštyje „Daily Record”.

Ji buvo skubiai nugabenta į Višo bendrąją ligoninę, o vėliau perkelta į karališkąją ligoninę sergantiems vaikams Glazge, kur jos šeimai buvo pranešta šokiruojanti diagnozė.

Pralaimėjo kovą prieš ligą

Mergaitė buvo intensyviai gydoma spindulių terapija, kad būtų sulėtintas auglio progresavimas, bet ji, deja, mirė trečiadienio naktį. Gedinti mama Elaine vakar pranešė tragišką naujieną „Facebook” platformoje.

Ji rašė: „Nežinome, ką sakyti, bet šįvakar praradome mūsų mylimą Faye. Ilsėkis ramybėje, Faye. Dangus turi dar vieną angelą.”

Nuo tada, kai buvo nustatyta diagnozė, Elaine nuolat pranešdavo savo draugams ir artimiesiems apie Faye kovą su vėžiu socialiniame tinkle.

Likus kelioms dienoms iki dukters mirties, Elaine pasakė: „Naujienos apie Faye. Faye yra namie ir dabar visą laiką guli ligoninės lovoje, kuri yra svetainėje. Ji yra prijungta prie maitinimo vamzdelio ir nuolat į jos sistemą leidžiamų nuskausminamųjų. Slaugės visą dieną tai ateina, tai išeina, o žmonės iš CHAS kalbasi su vaikais, rengdami juos sesers mirčiai.

Negaliu apsakyti, kaip yra sunku šeimai stebėti ir žinoti, kad jūsų vaikas miršta prieš jūsų akis – tai  yra siaubinga, ir mes pradedame klausti savęs, kodėl tai nutiko mūsų vaikui/sesei/dukterėčiai/anūkei/krikšto dukrai.

Faye, mes mylime tave, mergyte. Tu kietas riešutėlis, ir mes visi labai tave mylime. Jei meilė galėtų tave išgydyti, tu gyventum amžinai, mano mergyte.”

Taylorų šeima anksčiau sakė, kad juos po Faye diagnozės nustebino vietinių dosnumas ir geraširdiškumas, nes buvo pradėta rinkti lėšas, kad mergaitei būtų sukurti prisiminimai.

Prieš prasidedant vasaros atostogoms, kai kuriose mokyklose buvo renkamos lėšos, įskaitant Faye klasės draugus Berryhilo pradinėje mokykloje.

Faye tėtis Gavinas ir brolis Lewis taip pat dalyvavo 15 tūkstančių kilometrų pasivaikščiojime po Strathclyde parką.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer