Šeima sukrėsta: atostogaudama Turkijoje iš balkono iškrito 34-erių moteris

34 metų Didžiosios Britanijos gyventoja Jenna Smith mirė iškritusi iš balkono atostogų metu Turkijoje, o jos šeima atskrido į šalį, kad gautų daugiau informacijos apie jos mirties aplinkybes.

Moteris, kurią visi prisimena kaip „auksinės širdies žmogų“, mirė iškritusi iš septintame aukšte esančio balkono.

Turkijoje ji su draugėmis atostogavo tris savaites ir jau visai netrukus turėjo grįžti namo. Sekmadienį ji tragiškai mirė, iškritusi iš balkono, praneša „The Echo“.

Mirties detalės – neaiškios

Turkijos ambasada informavo šeimą apie jos mirtį ir artimieji dabar laukia daugiau informacijos apie mirties aplinkybes.

Jos broliai šiandien nuskrido į šalį pasikalbėti su Turkijos valdžios institucijomis, kad sužinotų daugiau detalių.

Pagerbdama Jennos atminimą, šeimos draugė Hayley Weston, kuri pažinojo ją nuo penkerių, apibūdino ją kaip „smagią“ ir „mylinčią“.

Kalbėdama su „The Echo“, 28-erių moteris sakė: „Jenna buvo labai mylinti, smagi, tikrai laiminga mergina. Ji buvo plepi ir turėjo daug draugų.

Jenna buvo populiari, ji turėjo daug skirtingų draugų, bet jų ratas vis pildydavosi, nes ji mėgo bendrauti.

Ji buvo labai mylinti, turėjo auksinę širdį ir galėjo dėl kitų padaryti viską. Jenną užaugino jos močiutė ir senelis, nes jos mama mirė labai jauna.“

Paliko gražiausius prisiminimus

Hayley pasakojo, kad Jenna nebuvo vienintelis vaikas šeimoje, ji turi du brolius ir seserį – Joe, Tony ir Danielle, rašo mirror.co.uk.

Jennos kaimynė Hayley sako, kad užaugo su Jenna ir jos šeima ir visada velionę laikė „vyresniąja seserimi“.

Ji sakė: „Man jau 28-eri ir beveik visą savo gyvenimą pažinau Jenną ir jos šeimą. Mes su Danielle paslapčia pasivogdavome Jennos drabužius ir jai nematant padėdavome juos atgal.

Kai užaugome, kartu išeidavome linksmintis. Mes kartu užaugome. Ji man buvo tarsi vyresnioji sesuo, kurios niekad neturėjau, ji man buvo pavyzdys. Jai patiko bendrauti, išeiti į miestą su draugais, ji buvo labai linksma.“

Hayley pridūrė, kad Jenna mėgo leisti laiką su savo šeima: „Jai patiko leisti laiką su sūnėnais ir dukterėčiomis, ji juos prižiūrėdavo. Jenna mėgo leisti laiką su jais, ji visada buvo labai orientuota į šeimą. Ji vedė iš proto, bet visi ją vis tiek mylėjo.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer