Poros elgesys pajūryje alytiškę privertė rausti iš gėdos: „Labai neskanu“

„Jaunimas, jaunimėli, ir ką gi jūs sugalvojate atvažiavę į Lietuvos pajūrį? Suprantu, kad saulė danguje, smėlis po kojomis, jūra banguoja, bet ar tikrai savo aistras reikia taip demonstruoti viešai?“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja alytiškė Karolina.

Jūs nesupykite, bet apie šią savo patirtį turiu pasisakyti viešai. Suprantu, kad tokios „bėdos“ yra tikrai ne pirmo svarbumo, tačiau galbūt mums metas padiskutuoti apie Lietuvos pajūrio etiketo taisykles?

Štai, įsivaizduokite. Gulime mes su dukra Palangos pajūryje, žmonių tikrai sočiai. Ir netrukus maudytis ateina jauna porelė, sakykime apie 25-erius metus. Iš pažiūros atrodo tvarkingi žmonės, bet jūs būtumėte matę, ką jie išdarinėjo jūroje!

Pasibaisėjo, ką pora veikia jūroje

Iš pradžių tai buvo tik nekalti bučinukai, paskui jau ir lūpų neužteko, bučiavo jis visą jos kūną… Kaip jie ten toliau aistringai bučiavosi net nepasakosiu, tačiau kodėl aš, atėjusi į pliažą kartu su savo vaiku, turiu stebėti tokius dalykus?

Atrodė labai neskaniai ir nemandagiai. Taigi, ar nevertėtų Lietuvos jaunimui labiau gerbti aplinkinių žmonių ir savo aistras tenkinti namuose, o ne viešose vietose?

Autorius: skaitytoja Karolina

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer