Šeimos skausmui žodžių nėra: 44-erių vyras mirė suvalgęs austrių

Dviejų vaikų tėtis mirė suvalgęs „vieną iš milijardo“ blogą austrę, švęsdamas savo gimtadienį jūros gėrybių restorane. Rogeris „Rocky“ Pickney gyvybę pasiglemžė bakterinė infekcija praėjus savaitei po apsilankymo netoliese esančiame restorane Floridoje liepos 21 dieną.

44 metų vyras į Memorialinę Pembroke ligoninę atvyko liepos 23 dieną, nes jį kankino pykinimas ir pilvo skausmai, teigiama medicininėje ataskaitoje.

Užsikrėtė vibrioze

Jo testas dėl patogeninės Vibrio vulnificus bakterijos, sukeliančios vibriozę ir randamos jūrinėje aplinkoje, buvo teigiamas.  Vyras mirė liepos 31 dieną po savaitę trukusių skubių operacijų ir dviejų amputacijų.

Restorano vadovas sakė, kad tėtis, kuris restorane lankėsi su dukra, ten valgė tą dieną, kai buvo patiekta iki 100 tuzinų austrių. Jis sakė, kad R. Pickney buvo vienintelis prastai pasijutęs klientas.

„Jam teko ta viena iš milijardo austrių, kuri buvo bloga. Jaučiuosi siaubingai“, – sakė restorano vadovas.

Vibriozė gali pražudyti iki trečdalio užsikrėtusiųjų, jei vartojamos žalios ar netinkamai apdorotos jūros gerybės, rašoma mirror.co.uk.

Tyrėjai iš Floridos sveikatos departamento apsilankė restorane, kad ištirtų austres kitą dieną po to, kai Rogeris prastai pasijuto. Restorano vadovas pridūrė, kad austres valgyti pavojinga ir kiekvienas, kuris tai daro, rizikuoja sveikata.

„Per 60 metų patiekėme ne vieną milijardą austrių ir niekada nepasitaikė, kad kas nors susirgtų ar mirtų, kaip šis vyras“, – pridūrė jis.

Vyro dukra Jaelyn Pickney sakė, kad jie nuėjo švęsti jos mokyklos baigimą ir artėjantį tėčio gimtadienį. Ji pasakojo „Seattle Times“:

„Jis buvo visų vakarėlių siela. Niekada nebuvo nė akimirkos, kad su juo būtų nuobodu.“

Jaelyn taip pat valgė austres, tačiau nepasijuto prastai. Ji lankė savo tėtį ligoninėje kiekvieną dieną.

„Vis dar negaliu patikėti, kad tai, kas įvyko, yra tikra. Nežinau, kaip viena austrė galėjo visa tai sukelti“, – pridūrė ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer