Prabilo mirtinai subadytos 9-metės Lilijos mama: papasakojo, kaip rado nužudytą dukrą

35 metų Lina Savicke pasakojo, kad buvo savo siuvyklos Bostone, Linkolnšyro grafystėje, viduje, kai išgirdo, kad kažkas šaukia „mama“. Ji išbėgo į lauką ir rado Liliją, kraujuojančią nuo durtinės žaizdos, o šalia jos stovėjo sutrikusi penkerių metų sesuo.

Išeinu į lauką ir matau, kaip mano mažoji mergaitė tiesiog kraujuoja, – pasakojo Lina laikraščiui „Sunday Mirror“.

Lina atskleidė, kad Lilijos nužudymu kaltinamo 22 metų Lietuvos piliečio Deivydo Skebo motina paskambino jai ir pasiūlė savo paramą.

„Jo motina paskambino… Girdėjau, kad jis kilęs iš labai geros šeimos. Ji pažadėjo pasirūpinti viskuo, kuo tik galės“, – pasakojo Lina apie pokalbį su Deivido Skebo motina.

Paskutinės peiliu subadytos devynmetės moksleivės akimirkos

Vaizdo kameros rodo, kaip Lilija vidury baltos dienos žaidžia su savo penkerių metų seserimi gatvėje. Tai sesutės dažnai darydavo, kol mama būdavo darbe. Vos po 10 minučių viena iš jų buvo užpulta ir nužudyta peiliu.

Visa tai įvyko ketvirtadienį, liepos 28 d., apie 18.20 val. Buvo matyti, kaip policijos pareigūnai bėga prie Lilijos, o paskui juos – medikai, kurie puolė prie mergaitės su pirmosios pagalbos krepšiais, desperatiškai bandydami ją išgelbėti.

Po to įvykio vietoje Fountain Lane gatvėje buvo matyti susirinkę sukrėsti gyventojai, kol pareigūnas juos išlydėjo.

Išgyvenusi siaubingą akimirką Lina pasakojo, kad ji dirbo įdarbinimo biure vos už kelių metrų nuo tos vietos, kur Lilija, žaisdama su penkerių metų sesute, buvo subadyta peiliu. Viskas įvyko vos už dešimties žingsnių nuo jos, pasakojo ji laikraščiui „The Sunday Mirror“.

Ji sakė: „Tą lemtingą dieną įteikinėjau dovaną savo draugei, o už lango žaidė mano dukrytės.“

Sukėlė tikrą šoką

Devynerių metų mergaitės mirtis sukėlė vietos gyventojams Bostone gilų šoką. Šiuo metu šeima renka pinigus paminklui, kuris bus pastatyta netoli nužudymo vietos.

Lina papasakojo įtariamojo lietuvio motinai Daivai, kuri, kaip manoma, turi gėlių parduotuvę Lietuvoje, apie planą rinkti aukas, tačiau ji sakė „neturinti pinigų“, pranešė naujienų portalas „Delfi Plius“.

Šią savaitę vykusiame tyrime paaiškėjo, kad Lilija mirė nuo vienos durtinės žaizdos, o ją atpažino patėvis Aurelijus Savickas.

Linkolno teisme A. Skebas buvo suimtas. Kaltinimų nagrinėjimas numatytas rugsėjo 19 d. Skebas buvo kilęs iš pramoninio Utenos miesto šiaurės rytų Lietuvoje, kur iki šiol gyvena jo šeimos nariai.

Teigiama, kad jis persikėlė į Jungtinę Karalystę, vėliau grįžo į gimtąją šalį, o neseniai atvyko atgal į Bostoną – būdamas čia jis dirbo vaisių rinkėju.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer