Prabilo Vilniuje po elektros nukrėtimo mirusio mediko kolega: be tėčio liko du vaikai

Mirė Naujojoje Vilnioje elektros nukrėstą paauglį gelbėjęs ir pats elektros nukrėstas greitosios medicinos pagalbos medikas, praneša Vilniaus budinti policija.

Vilniaus greitosios medicinos pagalbos (GMP) stoties direktoriaus pavaduotojas Tadeušas Rodzas apie mirusį gydytoją Dmitrijų Alimovą (1986 m) atsiliepė tik pačiais gražiausiais žodžiais ir neslėpė nuoskaudų dėl įvykusios tragedijos.

 

Iškvietimai visada kelia pavojų 

D.Alimovas dirbo apie penkerius metus. Pavaduotojo teigimu, visi iškvietimai į bet kurią situaciją gali baigtis pavojingai.

Būna, kad brigada atvažiuoja į eilinį kvietimą, pas gulintį pacientą, tačiau gali ir peilį įsmeigti. Niekada negali žinoti, kas laukia.“

Be tėčio liko du vaikai 

Paprašius pasidalinti prisiminimais apie tragiškai mirusį kolegą, T.Rodzas sakė, kad tai buvo puikus darbuotojas, namuose auginęs du paauglius. „Kokia likimo ironija – gelbėjo paauglį, o namuose be tėčio liko du paaugliai.

Aišku, mes visada turime vilties, kad žmogus išgyvens, tačiau pažeidimai buvo labai sudėtingi – vilties buvo mažai. Šiuo metu šeima yra ypač sukrėsta. Mes padėsime šeimai viskuo, kuo reikės – padengsime laidojimo išlaidas, turime draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Stengsimės padėti, kuo įmanoma. Liko namuose du vaikai.

Apmaudu, kad įvykio vietoje nebuvo atjungta elektra – kažkas nepadarė savo darbo“, – apmaudo dėl tragedijos neslėpė pavaduotojas.

 

Primename, kad skaudi nelaimė Naujojoje Vilniuje įvyko pirmadienį. Apie 16:00 buvo gautas pranešimas, kad nuo tilto ant traukinio galimai nušoko apie 15 m. amžiaus vaikinas. Buvo manyta, kad vaikinas užkabino elektros laidus ir užsidegė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer