Praėjus mėnesiui po Donato Čižausko netekties – jautrūs Juozo Butnoriaus žodžiai: „Kartais noriu jam paskambinti“

Lygiai prieš mėnesį, sausio 2-ąją Lietuva neteko atlikėjo, dainų tekstų autoriaus ir grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko. Iki šiol jį prisimena draugai ir artimieji, kurie velionui negaili šiltų žodžių.

Prisiminti Donatą sutiko ir jo bičiulis, atlikėjas Juozas Butnorius. Jis teigia – po draugo mirties vis dažniau jį prisimena.

„Pastaruoju metu su daug kuo susitinkame, dažnai Donatą prisimename. Prisimename jo dainas, pasišnekame, kad viskas įvyko labai staiga. Labai sunku patikėti. Buvo ilgesnių periodų, nei mėnuo, kai mes nesikalbėdavome, bet dabar atrodo, kad dabar dažniau ir namie jo dainos skamba. Jei atvirai, prie to nepripratau, to nesuvokiu. Telefone dar iki šiol turiu Donato numerį, kartais noriu jam paskambinti, bet suprantu, jis neatsilieps. Žmogaus nėra, bet mintimis mes dar vis kartu su juo“, – teigė Juozas.

Jis taip pat prisiminė ir momentą, kai sužinojo skaudžią žinią, kad nebėra Donato.

„Visiems buvo šokas. Bet manau, kad jei toliau bandytume nagrinėti situaciją, tai čia būtų tiesiog pilstymas iš tuščio į kiaurą, – neslepia vyras. – Visi mes puikiai žinome, kad visi patyrėme šoką dėl to, kad jis išėjo. Labai gaila, bet gyventi reikia toliau. Mūsų prisiminimuose visada išliks jo dainos, bendravimas ir jo šilta asmenybė.“

„Paskutinį kartą matėmės gruodžio 9 dieną, koncertavome Šiaulių arenoje, jis buvo entuziastingas, geros nuotaikos. Vėliau koncertavome, sutikau ir jo žmoną. Donatą pažinojau nuo tada, kai jis atėjo į mūsų ZUZI šeimą, gal septynerius metus. Jis augo, skrido, atrodė, kad yra savo rogėse, – sakė J. Butnorius. – Scena prarado milžiniškai daug, mano manymu. Prarado jo dainas. Jos buvo išskirtinės, tekstai buvo išskirtiniai.“

Primename, kad dueto „2 Donatai“ lyderiui tebuvo vos 33-eji.

Ši mirtis – didelė tragedija Donato Čižausko šeimai, artimiesiems. Našle liko jo žmona Ieva, o tėvelio visuomet ilgėsis ir poros 5-erių dukrelė.

Prieš mėnesį išgirdę liūdną žinią apie atlikėjo mirtį, liūdesio bei skausmo neslėpė scenos kolegos, draugai ir gerbėjai. Dauguma jų iš naujo įsiklausė į skambėjusius Donato dainų žodžius, žvelgė jo įrašus socialiniuose tinkluose.

Vienas paskutiniųjų įrašų, kuris priverčia suvirpėti daugumos širdis – D. Čižausko sveikinimas žmonai jos gimimo dienos proga.

Gruodžio 24 dieną socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalinęs žmonos nuotrauka, jis pasveikino savo mylimąją, dukros mamą su gimtadieniu.

„Su gimtadieniu. Atsiprašau, kad taip anksti ryte pasveikinau. Love you. Miegalė. Stengiaus pataikyti į laiką, kada gimei.“

Tai buvo paskutinis viešas įrašas Donato socialiniuose tinkluose.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad skaudi žinia apie dueto „2 Donatai“ lyderio Donato Čižausko mirtį nuskambėjo sausio 2 dieną. Apie tai socialiniuose tinkluose pranešė jo kolega Karolis Akulavičius.

Žiniasklaidoje buvo keliama versija, kad 33-ejų dainininkas nusižudė, tačiau tv3.lt ši informacija nebuvo patvirtina.

Amžinojo poilsio atlikėjas sausio 6 dieną atgulė Plungės Jovaišiškės kaimo kapinėse. Tą kartą atsisveikinti su velioniu rinkosi ne tik artimieji, tačiau ir scenos kolegos: Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, Inga ir Arūnas Valinskai,atlikėja Natalija Bunkė su vyru, Simona ir Jonas Nainiai, Liepa Norkevičienė su vyru, Vilius Tarasovas bei kiti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer