Pranešama, kad Ukrainoje sužeistas Kremliaus statytinis Pušilinas

Pranešta, kad Ukrainoje buvo sužeistas vadinamosios Donecko liaudies respublikos lyderis Denisas Pušilinas. Informacija apie tai pirmiausia pasirodė ukrainiečių žiniasklaidoje, o vėliau tai patvirtino Ukrainos vidaus ministerijos atstovai, rašo „nv.ua“.

Prorusiška žiniasklaida neigia šią informaciją.

Trečiadienį, apie vidurdienį, Mariupolio mero patarėjas Petro Andriuščenka „Telegram“ pranešė, kad D. Pušilinas ir Mariupolio okupacinės administracijos vadovas Konstantinas Ivaščenka Sankt Peterburgo gubernatoriui Oleksandrui Belovui veda ekskursiją po Mariupolio dramos teatro griuvėsius.

Beveik tuo pačiu metu „RIA Melitopol“ savo „Telegram“ kanale pranešė, kad, remiantis nepatvirtinta informacija, Pušilinas buvo sužeistas Limane, o visi dabar su juo publikuojami vaizdo įrašai yra iš anksčiau.

Po kelių valandų informaciją apie D. Pušilino sužalojimus patvirtino Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Geraščenka.

Jis sakė, kad D. Pušilinas buvo sužeistas, kai buvo „paimtas atstovauti okupuoto Limano Gauleiteriui“ ir kad „72 kadyroviečiai buvo sužeisti per artilerijos smūgį“.

Kitas Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas Viačeslavas Andrusivas savo „Telegram“ kanale taip pat patvirtino D. Pušilino sužalojimą.

„Patvirtinu, kad Pušilinas buvo sužeistas Limane. Gaila, kad tik sužeistas“, – rašė jis.

Nei A. Geraščenka, nei V. Andrusivas nemini D. Pušilino sužalojimo pobūdžio ir sunkumo.

Rusijos propagandos agentūra TASS savo „Telegram“ kanale pranešė, kad remiantis Donecko liaudies respublikos Sveikatos apsaugos ministerija, nėra informacijos apie D. Pušilino sužalojimus.

Vėliau prokremliška agentūra taip pat pranešė, kad pats D. Pušilinas tariamai paneigė informaciją apie savo sužalojimą, tačiau nenurodė jokių šį teiginį patvirtinančių nuotraukų ar vaizdo įrašų.

D. Pušilinas yra apsišaukėliškos Donecko liaudies respublikos lyderis, pavaldus Maskvai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer