Prasideda delčia: Budraitytė įspėja 4 Zodiako ženklus

Pilnatį keičianti delčia – puikus metas spręsti klausimus meilės fronte ir imtis lyderystės darbe. Tačiau kelių Zodiako ženklų atstovai turėtų pasiruošti, nes periodas nebus itin lengvas.

Žinoma astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė naujienų portalui tv3.lt teigė, kad delčios periodas bus geras. Ypač sprendžiant klausimus, susijusius su santykiais.

„Labai palanku spręsti klausimus su savo mylimaisiais, nes Veneros padėtis labai nebloga spręsti problemas su mylimais žmonėmis. Ir jos turėtų būti išspręstos pakankamai palankiai“, – teigė astrologė.

Įspėjimas keliems Zodiako ženklams

Didės fizinis patrauklumas, o jei nusimato šventė ar kokie įsipareigojimai, viskas eisis kaip per sviestą, nepaisant to, kad Mėnulis mažės.

Be to, darbe šiuo laikotarpiu galite įrodyti savo vertę, pademonstruoti gerąsias savybes ir tai nepraslys pro akis.

Vis tik, atsargiai elkitės su pinigais, nes jie gali imti ir tiesiog išgaruoti. Be to, tai gali būti neplanuotų išlaidų savaitė, todėl finansais rūpinkitės atsakingai.

„Be to, reikia atkreipti dėmesį, kad šiek tiek bus padidintas konfliktiškumas tarp žmonių. Pilnatis buvo visai nebloga, tačiau pereinant į delčią bus šiek tiek padidėjęs konfliktiškumas“, – įspėja V. Budraitytė.

 

Dėl šios priežasties ji ragina Jaučius ir Skorpionus pasisaugoti: „Padidintas konfliktiškumas veda į nepamatuotus sprendimus. Visą šią savaitę reikėtų 10 kartų matuoti ir tik tada kirpti, kadangi sprendimų pasekmės gali būti sunkios. Todėl geriau išmintingai priimti sprendimus.“

Atsargesni turėtų būti ir Vandenio Zodiako ženklo atstovai, taip pat ir Liūtai. O lengvu ir sėkmingu periodu mėgausis Žuvys ir Ožiaragiai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer