Prie ligos patalo prikaustyta mama draudžia Gediminui išvykti į užsienį: „Jis – mano nuosavybė“

Gediminas sako, kad abi jo gyvenimo moterys baigia jį negyvai užėsti. Vyro slaugoma mama mano, kad jos sūnus yra vertas daug geresnės žmonos ir, jei galėtų, savo rankomis išvytų marčią iš namų. O ir pats Gediminas pripažįsta, kad jo sutuoktinė yra nesutramdoma ir gadina gyvenimą. Vyras norėtų versti naują gyvenimo lapą ir išvykti, tačiau ligota mama draudžia ją palikti. Nebežinodamas, ką daryti, Gediminas kreipėsi į „TV Pagalbos“ gelbėtoją Žilviną Žitkų.

Gediminas tikino, kad norėtų viską palikti ir išvažiuoti į užsienį, tačiau negali, nes nėra kam prižiūrėti prie ligos patalo prikaustytos mamos. Su žmona vyras susituokė prieš 15 metų, tačiau anyta taip ir nepamilo marčios, tad nuolat girdėdamas senolės priekaištus ir įžeidinėjimus, Gediminas pradėjo manyti, kad jam su žmona iš tiesų ne pakeliui.

„Aš verkiu ir nebežinau, ką daryti“, – sakė vyras.

Žmona kategoriškai nesutinka skirtis su Gediminu, tad tarp poros nuolat kyla konfliktai, kartais pasibaigiantys pakeltais kumščiais ir policijos pareigūnų vizitu.

„Policininkai pasakė: mums atsibodo važinėtis. Ir policija pasakė, kad negaliu būt su ja kartu. Dabar teismas bus. Ant manęs administracinė byla yra. Žmona padarė visą šitą nesąmonę“, – guodėsi Gediminas.

Teismas vyrui uždraudė metus ir 6 mėnesius matytis su žmona, tačiau ši vis tiek lankosi jo namuose ir reikalauja pinigų. Kasdienių rūpesčių prislėgtas Gediminas jaučiasi nei pakartas, nei paleistas. Į užsienį išvykti jam neleidžia ir mama. Senolė kategoriškai atsisako, kad ją slaugytų kažkas kitas.

„Jis – mano nuosavybė. Aš jį gimdžiau. Turės pasirinkimą, kai susiras padorią mergaitę“, – į kompromisus nesileido Gedimino mama.

Ar vyrui pavyko rasti išeitį iš šios situacijos, pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer