Princas Harry su Markle nesulaiko pykčio: įsiutino Karolio III sprendimas

Pranešama, kad princo Harry ir Meghan Markle vaikams Archie bei Lilibet, Karalius Karolis III nesuteiks karališkųjų titulų. Tai sužinoję, princas Harry ir Meghan liko nepatenkinti.

Buvo tikėtasi, kad trejų metų Archie ir vienerių Lilibet artimiausiu metu bus oficialiai paskelbti princu ir princese, kadangi Karalius Karolis III leido išduoti patentą „Letters Patent“, kad suteiktų titulus princo Harry ir Meghan Markle vaikams.

Tačiau pastarosiomis dienos, po įtemptų naujojo karaliaus derybų, princas Harry ir jo žmona Meghan liko įniršę, kuomet sužinojo, jog jų vaikams nebus suteikti jokie karališkieji titulai.

Teigiama, kad princas Harry ir Meghan derybų metu pabrėžė, jog princo dukros Beatrice ir Eugenie turi karališkuosius titulus, nors nedirba karališkajai šeimai.

Įsiuto sužinoję naujienas

Vienas šaltinis „The Sun“ sakė: „Princas Harry ir Meghan Markle nerimauja dėl saugumo problemų. Buvimas princu ir princese suteikia jiems teisę į tam tikrą karališkojo saugumo lygį. Praėjusią savaitę dėl šio klausimo kilo daugybė pokalbių. Pora atkakliai tvirtino, kad Archie ir Lilibet yra verti princesės ir princo titulo.

Tačiau karališkoji šeima porai yra negailestinga nuo tada, kai buvo praneštos naujienos apie karalienės Elžbietos II mirtį. Visgi, labiausiai princui Harry ir Meghan Markle pyktį sukėlė tai, kad Archie ir Lilibet negali turėti karališkųjų titulų.“

Poros vaikai Archie ir Lilibet turi teisę į titulą po karalienės mirties, pagal 1917 metais nustatytas karaliaus George‘o V taisykles. M. Markle anksčiau buvo tvirtinusi, kad jos sūnus Archie karališkojo titulo negavo dėl savo rasės, rašoma dailymail.co.uk.

Paklausta, kodėl jai yra taip svarbu, kad jos sūnus būtų vadinamas princu, Meghan Markle atsakė, kad ji neprisiriša prie oficialių titulų ir didybės. Tuo tarpu, princas Harry ir jo žmona anksčiau nusprendė pasitraukti iš vyresniųjų karališkųjų asmenų pareigų visam gyvenimui.

Tai padarę jie išvyko gyventi į Los Andželą. Pasipiktinę žmonės tokiu sprendimu kalbėjo, kad iš jų taip pat reikėtų atimti ir kunigaikščio bei kunigaikštienės titulus.

2019 metų gegužę Archie gimė septintas eilėje į sostą, tačiau jis yra per toli nuo paveldėjimo linijos. Nors jis buvo monarchės proanūkis, jis nebuvo būsimo karaliaus pirmagimis, todėl automatiškai nebuvo paskirtas princu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer