Nausėdienė pademonstravo eleganciją: akį traukė šviesi suknelė

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienį dalyvavo LSMU Kauno klinikų Neonatologijos klinikos 30-mečio minėjime, kuriame sveikino šios klinikos medikus ir medicinos darbuotojus, aplankė mažuosius klinikos pacientus. Šventės metu Lietuvos prezidento žmona G. Nausėdienė suspindo elegancija.

D. Nausėdienės teigimu, profesionalių ir atsidavusių klinikos medikų ir medicinos darbuotojų dėka galime didžiuotis pirmaujančiu rodikliu tarp ES valstybių – Lietuvoje naujagimių ir kūdikių mirtingumas yra vienas mažiausių.

Vizito metu moteris akį traukė ir subtilia elegancija. LSMU Kauno klinikų Neonatologijos klinikos 30-mečio minėjimo šventei Lietuvos prezidento žmona D. Nausėdienė pasirinko pieno baltumo spalvos suknelės įvaizdį, kurį papuošė perliniais auskarais bei klasikiniais baltais aukštakulniais.

Domėjosi naujagimių būkle ir gydymu

„Jūsų – medicinos srities profesionalų – asmeninis indėlis į visuomenės gerovę yra neįkainojamas, reikšmingas ir labai reikalingas. Jūsų pasiaukojamas ir nuoširdus darbas leidžia išgelbėti pačių mažiausiųjų gyvybes, sustiprinti jų sveikatą.

Ant visų darbuotojų pečių nugula ne tik didžiulė įpareigojimų našta medicinos srityje, bet ir sudėtinga žmogiškoji atsakomybė – rūpinimasis ligonių artimaisiais“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia renginyje pasidžiaugė, kad valstybė vis daugiau investuoja į mokslo pažangą, modernius diagnostikos ir gydymo metodus, – tai leidžia išgelbėti vis daugiau gyvybių. Ji taip pat pabrėžė, kad net ir taikant pažangiausias medicinos naujoves svarbiausias išlieka nepakeičiamas medicinos srities profesionalų indėlis.

D. Nausėdienė po renginio aplankė mažuosius klinikos pacientus bei jų mamas, domėjosi naujagimių būkle ir gydymo procesu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer