Princas Harry susisiekė su aiškiarege: „Jis paskambino ir paklausė, kaip mirė mano mama?“

Sally Morgan, kuri buvo princesės Dianos dvasinė vadovė, sutiko Harry, kai jam buvo septyneri, lankydamasi Kensingtono rūmuose.

Tačiau tik prieš aštuonerius metus Sally sulaukė Hario skambučio. Kaip rašo mirror.co.uk, Diana žuvo būdama 36 metų kartu su partneriu Dodi Fayedu 1997 metais per automobilio avariją Paryžiuje. Maždaug po 15 metų Harry paskambino Sally ir paklausė: „Ką manai apie tai, kaip mirė mano mama?“.

Jie kalbėjo 45 minutes, Sally nuomone, tai buvo pirmasis jo bandymas susitvarkyti su savo psichine sveikata, apie kurią jis daug kartų viešai kalbėjo.

Sally sakė: „Aš atostogavau San Tropeze, jis man paskambino ir pirmas dalykas, kurį jis pasakė, buvo: „Ką manote apie tai, kaip mirė mano mama?“

Mediume liepė jam pasikalbėti su Dianos vyresniąja seserimi ledi Sarah McCorquodale: „Pasakiau, kad sesuo jam pasakys, ką pasakiau jai prieš motinos mirtį. Tada kalbėjausi su Sarah prieš Dianos mirtį ir nuspėjau, kad karalienė mirs, kad ji yra tikrai tamsioje vietoje ir aš matau grindinį. Aš sakiau, kad matau, kaip ji yra ištempiama ant grindinio ir jai suteikiama pirmoji pagalba, ir ji patirs širdies smūgį.“

Po Dianos mirties Sara paklausė Sally apie jos spėjimą: „Po Dianos mirties Sara pasakė: „Tu sakei, kad mirs karalienė“, bet aš jai priminiau kaip Diana siekė ir ne viename interviu sakė, kad nori būti žinoma kaip širdžių karalienė“

Pokalbio su Harry metu jie taip pat aptarė jo baimes dėl brolio ir apie tai, kas bus jo paties žmona.

„Kaip bus su mano broliu? Ar jam viskas bus gerai?“ klausė Harry, atsakiau, kad jis bus geras karalius, bet jis yra kitame burbule nei Harry. Tuomet jis man atsakė: „Štai kodėl aš visada dėl jo jaudinuosi.“

Tuo metu Harry vis dar buvo studentas ir dažniausiai susitikinėjo su šviesiaplaukėmis moterimis.

Tačiau Sally jam pasakė, kad jis ves kitokią moterį: „Vienas mieliausių dalykų, kuriuos jis man pasakė, buvo: „Kokios spalvos plaukai bus mano būsimos žmonos? Ar ji turės šviesius plaukus?“ Sakiau, kad jis ištekės už tamsiaplaukės.“

Sally mano, kad jų pokalbis buvo įžanga į „jo pabudimą iš sunkios psichinės sveikatos“.

Jis prisipažino patyręs ilgus metus trukusius panikos ir įniršio priepuolius ir atskleidė, kad dvejus metus jo gyvenime buvo „visiškas chaosas“.

Mediumė tiki, kad ir kas laukia princo Harry ir Meghan Markle, kurie turi vaikų Archie ir Lilibet, jie vis vien „bus kartu amžinai“, ir pridūrė: „Harry niekada nepaliks savo vaikų.“

Sally taip pat tvirtina, kad vis dar gauna žinutes iš anapus, kur Diana prižiūri savo sūnus.

Primename, kad apie poros likimą 2018-aisiais prabilo ir iš Los Andželo kilusios dvynės, vadinančios save aiškiaregėmis.

Moterys tvirtina, kad princėsė Diana, nepaisant to, kad jau kurį laiką yra mirusi, kreipėsi į princą Harry ir jo žmoną Meghan Markle.

Terry ir Lindos Jamison teigimu, jos neseniai turėjo pokalbį su princese Diana, kuri perdavė svarbią žinutę savo sūnui.

Dvynių teigimu, princesė Diana yra be galo laiminga, kad jos mylimas sūnus rado Meghan, tačiau jų ateitis nebus lengva. Pasak T. ir L. Jameson, princesė įsitikinusi, kad visi sunkumai kils dėl to, kad Harry ir Meghan bus nuolatos stebimi – išlaikyti intymumą tokiu atveju yra išties sunku.

Tiesa, minėtos aiškiaregės tikina su mirusiais susisiekiančios jau ne pirmąjį kartą. Jos aiškina, kad apie M. Markle šeimos sukeltas problemas jos žinojo dar anksčiau.

Terry ir Linda teigė, kad princesė Diana dar anksčiau joms pranešė, kad Meghan šeima bus linkusi dalintis visomis karališkosios šeimos detalėmis su žiniasklaida.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer