Pugačiovai ir Galkinui už išreikštą palaikymą Ukrainai – Rusijos nuosprendis: gali netekti visų titulų ir pilietybės

Rusijos kultūros ministerija imasi veiksmų, kurie suteiktų teisėtą pagrindą atimti iš Allos Pugačiovos, Maksimo Galkino, Andrejaus Makarevičiaus ir kitų Ukrainą palaikančių asmenų visus titulus, pranešė unian.net.

Šis klausimas yra įstatymo projekto stadijoje. Jei tai taps įstatymu, tie gerai žinomi asmenys, kurie viešai nepalaikė Rusijos karo prieš Ukrainą, bus išbraukti iš „garbės“ gretų.

Įstatymo projekte taip pat nurodoma, kad norima atimti ir pilietybę iš tų žvaigždžių, kurios išreiškė palaikymą Ukrainai.

Komikas Maksimas Galkinas vienas pirmųjų pasisakė prieš karą. Savo „Instagram“ paskyroje jis ne kartą bandė įrodyti Rusijos auditorijai, kad Rusijos Federacija žudo Ukrainos civilius gyventojus.

Alla Pugačiova ilgai tylėjo, bet kai M. Galkinas buvo pavadintas „užsienio agentu“, ji taip pat paprašė būti užregistruota kaip agentė, nes palaiko savo vyrą.

Andrejus Makarevičius savo socialiniuose tinkluose ne kartą kalbėjo apie tai, kaip Rusijos propaganda veikia žmones. Jis taip pat buvo nuvykęs į Ukrainą ir viešai išreiškė savo paramą.

„Oksimiron“, grupės „Nogu svelo!“ solistas Maksas Pokrovskis , Zemfira ir kiti muzikos pasaulio atstovai taip pat pasisakė prieš karą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer