Radži širdies siekusi Daiva – apie atrastą meilę ir pokyčius: pašėlęs gyvenimas – praeityje

Daiva Pudžemytė išgarsėjo būdama vos 22-ejų, kai prieš dešimtmetį nusprendė sudalyvauti realybės šou ir siekti tapti atlikėjo Radžio žmona. Jauna mergina iškart atkreipė prodiuserių dėmesį – mėgo kameras, troško žinomumo, o drąsos jai galėjo pavydėti ne viena bendraamžė. Šiandien Daivai – jau 33-eji, o jos gyvenime – kur kas daugiau ramybės ir harmonijos. „Praeityje buvau pašėlusi, tačiau už visa to visada slėpėsi jautri asmenybė“, – sakė ji.

Naujienų portalui tv3.lt D. Pudžemytė sutiko papasakoti apie pokyčius gyvenime, atrastą pomėgį ir laikus televizijoje.

Praeityje šokėja dirbusi Daiva pasakojo, kad nors televiziniuose projektuose pasižymėjo kaip drąsi mergina, gyvenanti pašėlusį ir nuotykių kupiną gyvenimą, šiandien jos kasdienybė atrodo kur kas ramiau. Moteris atskleidė, kad prieš keletą metų sąmoningai nusprendė keisti gyvenimo būdą.

„Kadaise aš tikrai mėgdavau balius ir vakarėlius. Bet kai esi jaunas, nepagalvoji apie sveikatą. Laikui bėgant ėmiau suvokti, kad po vakarėlių jaučiuosi blogai, o organizmas būna išsekęs tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Supratau, kad man nereikia tiek žalingų įpročių, kad galiu gerai gyventi ir be jų. Pakeičiau aplinką, atsirado daug galimybių gyventi kitokį gyvenimą. Žinoma, kartais vis tiek norisi pasilinksminti, tad alkoholio neatsisakiau, bet stengiuosi nepiktnaudžiauti. Praeityje buvau pašėlusi, tačiau už visa to visada slėpėsi jautri, atsakinga ir savarankiška būtybė“, – sakė D. Pudžemytė.

Daiva atskleidė, kad jau kelis metus gyvenimą kuria Graikijoje, o pasilikti svetur ją paskatino meilė: „Kartą nuvykau pas draugę į Atėnus. Čia pasimaišė žmogus, leidęs pasijusti man tikra moterimi. Anksčiau netikėjau amžina meile ir maniau, kad man geriausia yra gyventi vienai. Visgi suteikiau jam šansą ir taip užsilikau čia jau keletą metų. Matyt, tam, kad pajausčiau ramybę, reikėjo išsilakstyti. Praeityje tokios draugystės man net nerūpėjo, o dabar gyvenu ir džiaugiuosi.“

Pasiteiravus, kaip sekėsi prisitaikyti naujoje šalyje, D. Pudžemytė tikino, kad sunkumų nekilo – drąsa ir pasitikėjimas savimi leido greitai adaptuotis. Pasak pašnekovės, nors graikų kalba nėra lengva, Daivai jau pavyksta daug ką suprasti. O ir veiklos jai čia netrūksta – moteris su draugu augina dvejas papūgas, rūpinasi namais, o laisvalaikiu kuria muziką.

„Viskas prasidėjo nuo telefoninio žaidimo „Piano“. Pabandžiau ir supratau, kad man reikia to daikto. Įsigijau pianiną, pradėjau groti. Tuomet pajutau, kad galiu daugiau ir per kompiuterinę programą ėmiau kurti muziką. Tai yra sunkus loginis darbas, reikalaujantis fantazijos – trijų minučių melodijai sukurti reikia daugybės pastangų ir laiko. Studijoje Atėnuose turiu asistentą, jis man padeda, patikrina klaidas. Deivydas Zvonkus man davė gerą patarimą – programa yra įrankis, o kurti reikia galva. Taigi, jau du metus kuriu, mėgaujuosi ir esu dėkinga visatai už talentą, kurį laiku pastebėjau“, – džiaugsmo neslėpė D. Pudžemytė.

Prisiminusi laikus televizijoje, Daiva teigė, kad jai, kaip iš mažo Lietuvos kaimo kilusiai merginai, tai buvo įdomi patirtis. Anot pašnekovės, filmavimai dvare, nuolat viena kitą keičiančios šukuosenos, makiažai ir drabužiai tuo metu atrodė tarsi didžiausia prabanga. Visgi moteris tikina, kad šou laikai – jau praeityje, o sugrįžti į televiziją norėtų nebent su savo kuriama muzika.

„Į šou, kuriame dalyvavau, ėjau žaisti. Esu artistiška, todėl žinojau, kaip nueiti iki finalo. Visa komanda ir realybės šou kūrimas tuo laiku buvo labai įdomus. Kadangi gyvenau kaime ir tik vėliau persikėliau į Vilnių, ten patyriau daug nuotykių, atradau save, pajutau didėjančią savivertę“, – teigė D. Pudžemytė.

Daivos tikinimu, su kiekvienais metais joje vis kažkas pasikeičia į gerą, moteris stengiasi taisyti praeities klaidas, mėgautis kiekviena akimirka, o jaunoms merginoms turi patarimą: „Nesvarbu, turite antrą pusę, ar ne, visada siekite savo tikslų, turėkite savo nuomonę ir mylėkite save. Per vieną dieną kalnų nenuversite, tačiau žingsnelis po žingsnelio galite daug pasiekti. Kiekviena diena – galimybė išmokti ko nors naujo.“

D. Pudžemytės sukurta muzika ir vaizdo klipas:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer