Legendinio serialo „Kobra 11“ žvaigždė – nebeprimena savęs: pamatykite, kaip 55-erių vyras atrodo dabar

„Kobra 11“ (vok. Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei) – ilgai kuriamas Vokietijos TV serialas apie dviejų Berlyno-Kelno greitkelių policininkų komandą. Sparčiausia policijos komanda kviečia mėgautis kaskadiniais triukais ir intriguojančiomis bylomis. Šis serialas susilaukė žaibško populiarumo, kurį stebėjo tiek vyresni, tiek visai jauni žiūrovai.

Gyva serialo legenda Semiras Gerkhanas (aktorius Erdoganas Atalay) pakeitė net kelis partnerius, įskaitant Tomą Kranichą (akt. René Steinke) ir Janą Richterį (akt. Christianas Oliveris), taip pat ilgalaikę policijos nuovados viršininkę ponią Engelhardt. Serialo kūrėjai tvirtina, kad aktorius Erdoganas Atalay nusifilmavęs visose serijose iki šiol, nebus pakeistas.

Šiandien Erdoganas Atalay skaičiuoja 55-tus savo gyvenimo metus ir iki šiol yra geriausiai žinomas kaip „Kobros 11“ žvaigždė. Akivaizdu, kad bėgantis laikas atsiliepė aktoriaus išvaizdai – vyras užsiaugino barzdą ir pražilo, tačiau žaisminga šypsenėlė niekur nedingo.

Tiesa, vyras su žmona augina net 3 atžalas. Užsienio žiniasklaidoje rašoma, jog jo jauniausia dukra Matilda (4) gimė su širdies yda, todėl šeima nuolat nerimauja dėl mažosios mergaitės.

Vyras visai neseniai pasirodė viešumoje Kartu su žmona Katja Ohneck (46 m.), su kuria susituokė nuo 2017 m. spalio mėn. ir jųdviejų vaikais – sūnumi Mariumi (10 m.) ir dukra Matilda

Įdomu tai, jog tai reta jo šeimos nuotrauka, nes dažniausiai vyras savo asmeninį gyvenimą slepia po 9 užraktais ir retai dalijasi fotografijomis su vaikais.

Įdomus faktas, kad dauguma greitkelių scenų yra filmuojamos uždaroje bandymo trasoje, sukurtoje taip, kad ji primena tikrą greitkelį. Ji yra dalis testavimų ir bandymų parko, esančio netoli Aldenhoveno / Acheno. Jis buvo pastatytas inžinerijos ir mokslo reikmėms, bet trasas gali išsinuomoti bet kas, net ir privatūs asmenys. Sparčiausia Vokietijos policijos komanda dar kartą kviečia mėgautis įspūdingais kaskadiniais triukais ir intriguojančiomis bylomis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer