Rusų kario žmona ragino savo vyrą kankinti ir prievartauti ukrainiečių vaikus: žiūrėčiau jiems į akis ir pati taip daryčiau

Ruso kario žmona, užfiksuota skambučius raginusi savo karį vyrą tvirkinti ir kankinti ukrainiečius vaikus, buvo demaskuota. 30 metų Julijos Kopytovos ir jos sutuoktinio Vladimiro Kopytovo (31) pokalbį nutekino Ukrainos slaptosios tarnybos.

Moteris yra dirbusi Smolensko srities vaikų klinikinės ligoninės darbuotoja, manoma, kad ji yra mama, rašo „Daily Mail“.

Kalbėdama apie ukrainiečių vaikus, ji pasakė savo vyrui: „Aš jiems suleisčiau narkotikų ir, jei tai pavyktų, pažiūrėčiau jiems į akis ir sakyčiau: „Mirk, kentėk“.

„Nupjaučiau jiems [lytinius organus], raižyčiau žvaigždes ant nugarų ir kiekvieną dieną nupjaučiau ausies dalį, kad jie kentėtų“.

Jos vyras atkirto, sakydamas: „Jie vaikai, Julija…“

Tačiau ji atšovė: „Aš tiesiog nekenčiu šių ukrainiečių, nekenčiu jų“. Jos pyktį akivaizdžiai lėmė pranešimai, kad Ukrainos vaikai atsisakė minėti Pergalės dieną gegužės 9 d., minint Antrojo pasaulinio karo pabaigą Europoje. Anksčiau šį mėnesį atliktas skambutis buvo perimtas, kai Kopytovas paskambino namo iš savo pozicijos karo lauke kartu su rusais kažkur netoli Charkivo.

Socialiniuose tinkluose jis pateikia mažai informacijos apie save, teigdamas, kad yra „tikras psichopatas, bet ne amoralus žmogus“, ir nurodė, kad jo statusas yra „giliai įsimylėjęs ir vedęs“. Ukrainos „Radio Liberty“ žurnalistai sakė, kad jo žmona iš Prževalskio kaimo Smolensko srityje atsisakė kalbėti. Jos vyras paprieštaravo, kad įraše yra jų balsai.

Jo motina buvo apklausta apie marčios grasinimus. Ji pasakė: „Ką aš turiu su visa tai bendro? Už ką man plaunate smegenis? Ar mano sūnus ten ką nors pasakė? Jei ji ką nors pasakė, susitvarkykite su ja“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer