Rusų žiaurumui nėra ribų: žiniasklaida praneša, kad įsakymų neklausantys kariai prievartaujami, kankinami, o jų kūnai – deginami

Rusijos karininkai prie Melitopolio prievartauja ir kankina savo karius, o paskui sudegina jų lavonus, praneša UNIAN, remdamiesi leidiniu „RIA Melitopol“.

Leidinio teigimu, pačiame Melitopolyje Rusijos pareigūnai stengiasi elgtis „padoriai“, tačiau miesto apylinkėse elgiasi žiauriai. Dažniausiai žiaurumai vykdomi kylant nesutarimams, kai rusų kariai nebenori kariauti ir vykdyti nusikalstamų įsakymų.

„Liudytojų iš Melitopolio srities įrodymai atskleidžia tikrąsias masinio karių išėjimo iš Rusijos kariuomenės priežastis. Tikroji „antroji pasaulio armija“ yra siaubo ir nežmoniškų žiaurumų pragaras. Akimovkos gyventojai praneša, kad liepos 9 d., Rusijos kariuomenė atliko savo 60-ties karių, kurie savavališkai pasitraukė iš okupacinių pajėgų buvimo vietos, paiešką. Dėl paieškos okupantai surengė kratas: tikrino vietos gyventojų dokumentus, apieškojo garažus ir apleistus pastatus“, – rašoma leidinyje.

„Pasak gydytojų, buvo 3 atvejai, kai jų vadai išžagino rusų kareivius. Už vadovų nurodymų nevykdymą kariai buvo išprievartauti vietos policijos patalpose. Akimovkos gyventojai taip pat praneša, kad rusai degino savo karių lavonus policijos komisariato kieme. Dauguma jų buvo kankinami arba įvykdyta mirties bausmė už dezertyravimą, vagystes ir vadovų nurodymų nevykdymą“, – pridūrė „RIA Melitopol“.

Naujienų portalas tv3.lt skelbė, kad nuo vasario 24 iki liepos 9 dienos Ukrainos ginkluotosios pajėgos sunaikino apie 37 200 Rusijos karių, praneša Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas.

Ukrainos gynėjai taip pat sunaikino:

1638 (+1) rusų tankus;

3815 (+4) šarvuotus kovinius automobilius;

832 (+4) artilerijos sistemas;

108 (+1) priešlėktuvines karo sistemas;

247 (+0) daugkartinius raketų paleidimo įrenginius (MLRS);

217 (+0) lėktuvų;

187 (+0) sraigtasparnių;

15 (+0) karo laivų/laivų;

2687 (+2) transporto priemonių ir degalų bakų;

66 (+0) specialiosios įrangos.

155 (+0) numuštos raketos.

Skelbiama, kad Rusijos pajėgos didžiausius nuostolius praėjusią parą patyrė Kramatorsko kryptimi.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer