Ukrainoje į paskutinę kelionę išlydima 4-metė Liza, žuvusi nuo Rusijos raketų

Šiandien Vinicoje šeima ir artimieji susirinko pagerbti per Rusijos raketų ataką praėjusią savaitę žuvusios 4 metų mergaitės Lizos.

Per raketos ataką, per kurią žuvo Liza, žuvo 23 žmonės, įskaitant 7 metų berniuką ir 8 metų berniuką. Lizos motina Iryna Dmitrieva buvo tarp daugiau nei 100 sužeistųjų. Ji gydoma ligoninėje.

Per gedulo ceremoniją stačiatikių bažnyčioje Vinicoje sekmadienį artimieji ir draugai atiduoda paskutinę pagarbą 4 metų mergaitei Lizai, žuvusiai per Rusijos išpuolį.

Šeštadienį Italijos žiniasklaida išplatino interviu su žuvusios mažylės mama.

Mergaitės mama Iryna Dmitrijeva buvo filmuojama ligoninės palatoje. Ji į savo mergaitę žiūri per telefono ekraną ir nesulaiko ašarų.

„Mūsų niekas nesaugo, prašėme uždaryti dangų, o visi tik žiūri, kaip pražudo Ukrainą, kaip žudo mūsų vaikus“, – pro ašaras kalba dukros netekusi moteris.

Moteris prašo viso pasaulio apsaugoti Ukrainą, nes kitaip Putinas „eis toliau ir viską sunaikins.“

https://www.tv3.lt/naujiena/uzsienis/ukrainoje-i-paskutine-kelione-islydima-4-mete-liza-zuvusi-nuo-rusijos-raketu-n1178594?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=tv3televizija&utm_content=URL–naujiena-uzsienis-ukrainoje-i-paskutine-kelione-islydima-4-mete-liza-zuvusi-nuo-rusijos-raketu-n1178594&fbclid=IwAR3TBu_-zTkbjD-sPzxDH_qhf7PQ-adqkwhUTK5xQ9PCu1_ygJrTBBIpJpc

Ketvirtadienį portalas tv3.lt skelbė apie išpuolį Vinicoje.

Bent trys raketos pataikė į pastatą, kuriame buvo įrengti biurai.

Tarp žuvusiųjų buvo ir trys vaikai. Įvykio vietoje kilo gaisras, jis persimetė į šalia esančią automobilių stovėjimo aikštelę, virš miesto kilo juodų dūmų stulpas. Ukraina skelbia, kad į Vinicą buvo paleistos „Kalibr“ sparnuotosios raketos.

„Mes jiems smogsime. Jie smogs mums. Skirtumas tas, kad mes smogiame tik kariniams taikiniams, kiekvieną kartą kruopščiai numatydami šalutinę žalą. Jie smogia nekreipdami dėmesio į šalutinę žalą“, – savo „Telegram“ rašo Ukrainos prezidento patarėjas Oleksijus Arestovyčius.

Rusijos pajėgos ketvirtadienį sparnuotosiomis raktomis smogė Vinicos centrui. Anot O. Arestovyčiaus, tai yra karo taisyklių pažeidimas.

„Tai yra civilizacijos logikos ir užkariavimų neigimas. Ir civilizacija pateiks atsakymą. Tai nebus greita, nes tokios galimybės nėra. Tačiau kiekvienas toks smūgis pagreitina civilizacijos veiksmus prieš anticivilizaciją: sankcijos, ginklų perdavimas.

Bus dar daug mūsų smūgių, jų atsakomųjų smūgių, vėl mūsų, vėl jų. Putino režimas bus nužudytas mūšio lauke, kito būdo jam užbaigti nėra“, – rašo O. Arestovyčius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer