Šaro žmonos suknelė pribloškė sekėjus: negailėjo komplimentų

Šarūno Jasikevičiaus žmonos Anna Douka-Jasikevičius socialiniuose tinkluose tikrai galima išvyksti visko – nuo asmeninio iki darbinio gyvenimo akimirkų.

Štai moteris šeštadienio vakarą pasidalijo iškilmingo renginio akimirkomis. Moteris prisidėjo prie organizacijos „Cash and Rocket“ veiklos. Moterų solidarumo dėka bendruomenė renka lėšas labdaros organizacijoms visame pasaulyje.

Barselonoje vykusiame renginyje dalyvavo ir Dariaus Maskoliūno žmona. Anna Douka buvo pasipuošusi elegantiška raudona suknele su dideliu skeltuku, pasidabinusi prabangiu vėriniu ir aukštakulniais bateliais.

Sekėjai iškart pradėjo žarstyti komplimentus dviejų vaikų mamai.

„Wow“, „Nuostabi“, „Labai graži dama“, „Su visa pagarba, bet manau, kad ji yra viena didžiausių Šaro gyvenimo pergalių“, – gražių žodžių negailėjo internautai.

Portalas tv3.lt primena, kad pora 2017-aisiais po 8-erių metų draugystės sumainė aukso žiedus ir įtvirtino savo sąjungą. Daugeliui Šarūnas ir Anna atrodė kaip ilgus metus susituokusi pora, tačiau amžiną meilę prisiekti jie ryžosi tik po 8-erių metų.

Šarūnas ir Anna savo santuoką įtvirtino Graikijoje, prie Vouliagmeni ežero, šalyje, kuri jiems yra ypač svarbi – čia iš Korfu salos kilusi Anna 2009-aisiais viename Atėnų bare, dar būdama studente, sutiko krepšininką, kuris žaidė „Panathinaikos“ klube.

Pora taip pat susižadėjo Graikijoje, itin populiarioje Santorini saloje 2015-ųjų rugpjūtį, todėl daugelio nenustebino ir jų sprendimas tuoktis Graikijoje.

Turbūt labiausiai švente džiaugėsi poros vaikai – 2012-aisiaisi gimęs sūnus Lukas ir 2010-aisiais gimusi poros pirmagimė dukra Aila.

Ne paslaptis, kad porai kartu teko pereiti ir šiltą, ir šaltą. Anna ir Šarūnas buvo išsiskyrę, draugavo per atstumą, tačiau suprato, kad vienas be kito tiesiog negali.

Pats Š. Jasikevičius buvo minėjęs, kad tada, kai sutiko Anna, jis buvo tik po skyrybų su izraeliete Linor Abargil, nesėkmingos draugystės su Goda Alijeva. Anna buvo prasitarusi, kad Šarūną jos tėvams pažinti ir priimti į savo šeimą nebuvo lengva – jie nesitikėjo, kad dukra susiras kitatautį vaikiną.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer