Šatunovo našlė laidotuvėse sukėlė skandalą: gerbėjai apkaltino nepadorumu

Mirusio rusų dainininko Jurijaus Šatunovo gerbėjai internete nepagailėjo kritikos savo dievaičio našlei Svetlanai. Anksčiau šią savaitę ji atskrido į Rusiją su vaikais atsisveikinti su savo mylimuoju ir, panašu, pasirinko ne pačią tinkamiausią aprangą, kuri sukėlė gerbėjų pasipiktinimą.

Popžvaigždės laidotuvės truko tris dienas. Paskutinė atsisveikinimo diena buvo birželio 28-oji. Tą pačią dieną oficialioje menininko „Telegram“ paskyroje pasirodė nuotrauka iš laidotuvių.

Nuotraukoje matomas J. Šatunovo portretas, joje taip pat matyti „Laskovyj maj“ pagrindinio solisto vaikai ir žmona. Tačiau našlės išvaizda patraukė gerbėjų dėmesį – ir tikrai sulaukė ne pagyrų, rašo mk.ru.

Apranga šokiravo

Moteris stovėjo nugara į fotografą. Ji buvo nuo galvos iki kojų apsirengusi juodai. Tačiau ilgas juodas sijonas buvo peršviečiamas. Žiūrovai pastebėjo, kad per jį matėsi apatiniai drabužiai, dėl to daugelis kritikavo menininko našlę.

„Žinoma, rado, ką dėvėti. Matėsi jos kelnaitės. Kažkaip labai nepadoru“, – komentavo vienas gerbėjas.

Į akis krito ir tai, kad J. Šatunovo našlė atsisveikinti su vyru atkeliavo be skarelės – daugeliui tai sukėlė nuostabą ir pasipiktinimą.

„Ir direktorius sakė, kad žmona be jo negyvens, o ji jau ir skarą nusiėmė…“, – pažymima kitame komentare.

Tačiau kiti sakė, kad Svetlanos nereikėtų teisti. Šioje būsenoje moteris akivaizdžiai nebuvo nusiteikusi skrupulingai kapstyti drabužių spintą ir skubėjo atsisveikinti su savo vyru.

„Laskovyj maj“ solisto urna buvo palaidota Trojekurovo kapinėse. Laidotuvių ceremonija vyko privačiai. „Rosgvardia“ darbuotojai saugojo mirusiojo artimuosius nuo žurnalistų ir gerbėjų dėmesio.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer