Šeima sukrėsta: namuose rado negyvą žurnalistę ir jos vyrą

Holivudo publicistė Doris Bergman mirė sulaukusi 68 metų. Jos gyvybę pasiglemžė jos namuose Los Andžele kilęs gaisras.

Teigiama, kad kartu žuvo ir jos 68 m. vyras Albertas Sassoe Jr., taip pat katinas, kai ketvirtadienį Mar Vistoje kilo „nesuvaldomas“ gaisras, rašo mirror.co.uk.

Apie jų mirtis pranešta ketvirtadienį, pranešama, kad trečiadienį iš mobiliojo telefono buvo paskambinta gelbėjimo tarnyboms. Tačiau skambutis nutrūko dispečeriui negavus pakankamai informacijos.

Pražudė gaisras

„YoVenice“ pranešė, kad ugniagesiams pavyko nustatyti telefono buvimo vietą ir jie nuvyko į namą, kuris jau degė atvira liepsna. Pora ir katinas, deja, buvo rasti negyvi.

Doris buvo žinoma kaip po „Oskarų“ vykstančių dovanų dalinimo sueigų rengėja, tarp jos svečių buvo Jane Lynch, Brigitte Nielsen ir Judd Nelson.

Ji taip pat kasmet dirbo su George‘u Lopezu jo klasikiniame kasmetiniame golfo renginyje.

Vėliau jos mirtį socialiniame tinkle „Facebook“ patvirtino jos ilgametė bičiulė ir mados dizainerė Sue Wong. Savo nuoširdžiame įraše, kuris prasidėjo žodžiais, kad Doris buvo „gera draugė“, ji rašė:

„Esu be galo sugniuždyta sužinojusi, kad mano gera draugė Doris Bergman kartu su savo vyru Albertu ir jų augintiniu vakar žuvo per įsiplieskusį gaisrą.“

 

Ji atskleidė, kad savaitgalį jos kalbėjosi, ir pridūrė: „Aš sukrėsta šios netekties, nes su Doris tapome artimomis draugėmis prasidėjus koronaviruso pandemijai, mus siejo psichologinis ir intelektinis ryšys. Man jos labai trūks.“

Los Andželo ugniagesių departamento duomenimis, apie gaisrą pranešta apie 2.20 val. Departamento atstovas spaudai Brian Humphrey teigė, kad gaisro židinys buvo gyvenamasis kambarys ir virtuvė.

Jis sakė: „Ugniagesiai, apieškodami apdegusio namo patalpas, rado negyvą vyrą, moterį ir katiną. Nepaisant suteiktos medicininės ir veterinarinės pagalbos, įvykio vietoje konstatuota jų mirtis.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer