Šeimos skausmui ribų nėra: 11-metės gyvybė užgeso vos per kelias savaites

Šeima sukrėsta – radus smegenyse auglį, 11-metė britė mirė praėjus vos kelioms savaitėms nuo žinios apie siaubingą diagnozę. Dabar šeima įspėja kitus neignoruoti pasirodžiusių panašių simptomų.

Mirusios mergaitės tėvai pasakoja, kad 11-metė Evie-Leigh Cormack nekantriai laukė, kol pradės lankyti vidurinę mokyklą.

Tačiau tokias mergaites svajones sužlugdė netikėta diagnozė, kuomet medikai jos smegenyse aptiko auglį. Praėjus vos kelioms savaitėms nuo diagnozės, 11-metės gyvenimas baigėsi tragiškai – ji mirė.

Nuo smegenų auglio netikėtai mirusios linksmybes mėgusios mažametės šeima pasakojo, kad neteko savo „gražiosios mažosios divos“. 11-metė Evie-Leigh Cormack ateityje svajojo tapti paramedike.

„TeessideLive“ pranešė, kad mergaitė nekantravo vėl pradėti eiti į mokyklą, tačiau tokius planus sujaukė netikėtai išgirsta diagnozė.

Mergaitės tėvai pasakojo, kad sutrikusią Evie-Leight sveikatą išdavė nuolatiniai galvos skausmai, pykinimas, suprastėjusi rega ir pusiausvyros praradimas. Reaguodami į tokius simptomus, jie nieko nelaukė ir kreipėsi kuo skubiau į medikus.

Atlikus tyrimus, medikams teko sunki našta – pranešti tėvams, kad jų dukros smegenyse buvo aptiktas piktybinis smegenų auglys. Po žinios apie diagnozę, 11-metei buvo paskirtas gydymas, ji kovojo su sunkia liga, tačiau viskas pakrypo liūdna linkme – šią savaitę mažametė mirė ligoninėje.

Evie-Leigh tėvai pasakojo, kad dukra visada norėjo padėti kitiems, jai be galo patiko leisti laiką su savo šeima: mama, Perri-Leigh, tėčiu Matthew, seserimi Lillie (10) bei ketverių metų broliuku.

Šviesūs prisiminimai

Tokia dukros sudaužė šeimos bei ją pažinojusių aplinkinių širdis. Jos tėvai sakė, kad laimei, jų dukra, kuri mėgo apsipirkimus prekybos centruose, kiną ir rūpintis penkiais šeimos šunimis, prieš mirtį dar turėjo galimybę apsilankyti savo mokykloje ir praleisti laiką su draugais, rašoma mirror.co.uk.

Jie sakė: „Evie buvo žinoma kaip mūsų mažoji diva, nuolat šokanti „Tik Tok“ šokius. Jai patiko būti savo mažojo brolio Matthew vyresniąją sesute ir buvo puikus pavyzdys savo jaunesniajai seseriai Lillie.

Ji visuomet papirkdavo savo mamą ir tėtį savo nuoširdumu. Niekas nepamirš jos savybių, kuriomis ji išsiskyrė iš kitų. Ji buvo tikrai šviesus vaikas. Ji be galo norėjo pradėti lankyti vidurinę mokyklą ir buvo nusiteikusi gauti geriausius pažymius, kad baigus mokyklą ji galėtų tapti paramedike.

Evie buvo labai patenkinta, kai likus vos kelioms savaitėms iki mirties, ji turėjo galimybę praleisti dieną su greitosios pagalbos tarnybomis, ir tai neabejotinai privertė ją apsispręsti, kokiu karjeros keliu ji nori eiti. Ji visada buvo vaikas, kuris buvo pasiruošęs padėti bet kam.“

Teigiama, kad Evie-Leigh buvo diagnozuota DIPG (difuzinė vidinė pontine glioma) – agresyvi vaikų smegenų vėžio forma, kuriai nėra veiksmingo gydymo ir galimybių išgyventi.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer