Šios dvynės laikomos gražiausiomis pasaulyje: pamatykite, kaip jos atrodo

Šios dvynės laikomos gražiausiomis pasaulyje: pamatykite, kaip jos atrodo

Ava Marie ir Leah Rose Clements visame pasaulyje yra apibūdinamos kaip „gražiausios mergaitės“ visoje planetoje. Dar būdamos visai mažos jos jau buvo puikiai žinomos modelių bei mados industrijoje. Netrukus gražiosios dvynės minės ir savo gimimo dieną – liepos 7 d. joms sukaks 13 metų. Pamatykite, kaip jos atrodo dabar.

Šiuo metu Ave Marie ir Leah Rose Clements socialinių tinklų paskyroje – 2 mln. sekėjų. Identiškos dvynės iki šiol yra vadinamos vienomis gražiausių pasaulio dvynių. Tačiau nėra nieko keisto, jų tėvai Jaqi ir Kevinas – taip pat yra nuostabaus grožio bei išskirtinų bruožų žmonės.

Komplimentus žėrė nuo vaikystės

Įdomu tai, kad vos tik gimusios mergaitės iš aplinkinių girdėjo pagyras ir gražius komentarus. Sulaukusios vos 6 mėnesių, dvynukės jau turėjo sutartį su modelių agentūra.

Be to, Ava Marie ir Leah Rose nėra vienintelės atžalos šeimoje, jos dar turi dvejais metas vyresnį brolį vardu Chase, rašoma whatsgoodonline.co.uk.

Vis dėlto, sutartis su modelių agentūra truko neilgai. Mergaičių mama, stebėdama, kokios šlovės susilaukia jos dukros, sutartį nutraukė. Ji teigė, kad jos – dar per mažos. Ūgtelėjus mergaitėms jų mama sukūrė „Instagram“ paskyrą, kurioje dalinosi mergaičių kasdienybe.

Nuotraukose matyti, kaip Ava Marie ir Leah Rose mėgsta pozuoti. Matydama tokį mergaičių užsispyrimą mama ir vėl nusprendė suteikti galimybę joms būti mados ir modelių pasaulyje. Be to, stebėti, ką dienomis veikia šeima galima ir „YouTube“ puslapyje.

Visgi, nepaisant to, kad Ava ir Leah ir itin žinomos visame pasaulyje, jos vis dar labai jaunos ir gyvena gana įprastą gyvenimą: lanko mokyklą, Ava mėgsta matematiką, Leah – literatūrą, bendrauja su bendraamžiais ir leidžia laiką su mama, tėčiu ir broliu Chase. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer