Širdį stingdanti nelaimė Kaune: į 2 metukų berniuką rėžėsi automobilis

Antradienio rytą J. Žemgulio gatvėje partrenktas į kelią išbėgęs 2 metų berniukas. Anot liudininkės, mažametis nuo smūgio buvo nublokštas po kitu automobiliu, jį gelbėjo į nelaimę sureagavę kauniečiai.

„Antradienis. Maždaug 11.20 val. J. Žemgulio gatvėje gyventojus pabudino ne tik žmonių šauksmai, bet ir spec. pajėgų sujudimas. Gatvėje jaunas vaikinas su mašina partrenkė vos 2 metukų berniuką“, – apie 13.23 val. naujienų portalui pranešė skaitytoja.

Anot kaunietės, po smūgio berniukas buvo nublokštas po kitu automobiliu, o vairuotojas teisinosi, kad greitai nevažiavo.

„Smūgis vaiką nubloškė po gretimai esančiu automobiliu. Aplinkiniams šaukiant „Kaip tu lakstai?“, girdėjosi tik vaikino pasiteisinimas: „Aš nelėkiau, aš važiavau 60 km/val. greičiu“, – pasakojo moteris ir pridūrė, kad tik po laiko įvykio vietoje pasirodė ir berniuko mama.

„Tuo metu iš gatves galo atbėgo vaiko mama. Buvo iškviestos spec. tarnybos, prieš joms atvykstant susirinkusi žmonių minia nuo mažamečio vaiko nustūmė automobilį, po kuriuo jis buvo nublokštas. Kurį laiką vaiko nesigirdėjo, tik motinos rauda, kaip labai jis sutaršytas yra, atvykus spec. tarnyboms vaikas buvo išgabentas į greitosios pagalbos skyrių“, – įvykių seka dalijosi moteris.
Kaunietė kėlė klausimą, kaip vaikas atsidūrė gatvėje, kur buvo jo mama.

„Nuoširdžiai galiu pasakyti, kad neteko matyti tokio kraupaus vaizdo, kaip vargšas, bejėgis vaikutis traukiamas iš mirties. Bet prie viso to kyla ir klausimas, kaip 2 metukų vaikas atsidūrė viduryje gatvės? Kur tuo metu buvo jo motina? Ir kodėl jos nebuvo šalia mažamečio?“ – retoriškai klausė skaitytoja.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Reda Zarauskienė, 11.20 val. buvo gautas pranešimas, kad J. Žemgulio gatvėje automobilis „Ford“, vairuojamas 2001 metais gimusio vyro, kliudė, pirminiais duomenimis, į gatvę išbėgusį 2019 metais gimusį mažametį.

Anot R. Zarauskienės, mažametis dėl sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą. Berniuką partrenkęs vairuotojas buvo blaivus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer