Staiga mirė garsus vokiečių kultūristas: gyvybę pasiglemžė klastinga liga

Mirė Vokeitijos kultūristas, „YouTube“ žvaigždė Jo Linderis, geriau žinomas kaip Joesthetics. Vyrui tebuvo 30-imt.

Vokietijos fitneso influenceris Jo Lindneris, turėjęs 8,5 mln. sekėjų „Instagram“ platformoje ir beveik 500 mln. peržiūrų savo „YouTube“ kanale, staiga penktadienį mirė.

Anksčiau birželį duodamas interviu laidos „Raw Talk“ epizodui jis kalbėjo apie tai, kad serga aneurizma – liga, kai raumenys yra neįprastai jautrūs judesiui ar spaudimui.

„Techniškai tai yra mėšlungis“, – tuo metu sakė jis.

Šią žinią patvirtino sportininko mylimoji Nicha. Atiduodama pagarbą „Instagram“ tinkle ji pasidalijo keliomis nuotraukomis ir vaizdo įrašais. Mergina atskleidė, kad vaikino gyvybė užgeso poros miegamajame.

„Vakar jis mirė nuo aneurizmos. Aš buvau su juo kambaryje. Jis buvo mano rankose. Viskas įvyko per greitai. Prieš 3 dienas jis vis sakė, kad jam skauda kaklą. Šiuo metu aš negaliu nieko daugiau parašyti. Patikėkite manimi, šis vyras yra daugiau nei jūs galite įsivaizduoti. Jis buvo mielas, stiprus ir labai sunkiai dirbantis žmogus“, – socialiniame tinkle rašė velionio mergina.

Mirties dieną žinomas vyras ruošėsi eiti į treniruotę su artimu draugu, kultūristu Noeliu Deyzeliu. Socialiniame tinkle jis taip pat pasidalijo bendru judviejų kadru ir jautria žinute.

„Vis dar tikrinu telefoną, laukdamas tavo atsakymo, kad galime susitikti sporto salėje. Esu sugniuždytas, brolau, tu ištiesei mums savo rankas, tu mums tiek daug parodei apie gyvenimą ir socialinius tinklus. Tavo dosnumas man ir kitiems visiems laikams liks su manimi. Aš vis dar netikiu, kad tai tiesa, nes tu dar turėjai tiek daug nuveikti ir pasiekti. Tu padarei didžiulę įtaką pasauliui, brolau, ir niekada nebūsi pamirštas. Tavo sukurtas palikimas gyvuos amžinai, o žmonės bus įkvėpti tavęs dar daugelį metų. Aš tiesiog nežinau, ką pasakyti. Man skaudu žinoti, kad tu išėjai visiems laikams, žmogau. Myliu tave, brolau, ilsėkis ramiai“, – rašė jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer