Storiausiais antakiais išgarsėjusi mergina parodė, kaip atrodo be jų: neįmanoma atpažinti

Mados tinklaraštininkė Anželika Protodjakonova pradėjo ant veido piešti didžiulius antakius dar 2018 m. Visai neseniai paviešintos nuotraukos, kaip moteris atrodo be jų.

24-erių mergina iš Rusijos neseniai atsisakė įprasto makiažo rutinos, kad pasirodytų žavingesnė. „Instagram“ tinkle ji parodė, kaip atrodo nusipiešusi normalaus dydžio antakius, rašo dailystar.co.k.

Užuot atkreipusi dėmesį į antakių sritį, ant lūpų ji tepė ryškiai raudonus lūpų dažus ir akis puošė ilgomis blakstienomis. Jos visiškai juoda apranga buvo vienodai prašmatni – ji pasipuošė Gucci diržu ir nagus buvo pasiryškinusi ryškia spalva.

Gerbėjai šėlo dėl Anželikos transformacijos – kai kurie net pakvietė ją į pasimatymą. Vienas komentatorius paklausė: „Gražuolė, ar galiu gauti tavo numerį?“ Kitas rašė: „Tau labai tinka ryškus makiažas“.

Kiti negailėjo pagyrų: „Kokia tu gražuolė“.

Tinklaraštininkė „Instagram“ tinkle surinko daugiau nei 107 000 sekėjų. Anksčiau jos biografijoje buvo rašoma: „Aš esu Anželika. Aš tapau žvaigžde savo antakių dėka.“ Išskirtinė Anželikos išvaizda patraukė įmonių, kurios moka jai reklamuojant savo produktus, dėmesį, tačiau kai kurių jų reakcijos nebuvo tokios teigiamos.

Bėgant metams ji buvo lyginama su „Angry Bird“ dėl savo antakių dydžio. Tačiau atrodo, kad tai jos netrikdo!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer